Hotele i ośrodki Interferie partnerem walentynkowego konkursu sieci kin Cinema3D. Na zakochanych czeka 10 dwuosobowych pakietów weekendowych.

Marzysz o chwilach pełnych niezapomnianych wrażeń i atrakcji przygotowanych tylko dla Ciebie i Twojej połówki? Już teraz możesz spełnić to marzenie razem z Interferie i siecią multipleksów kinowych Cinema3D.

Zapraszamy wszystkich zakochanych do wspólnej zabawy. Konkurs „Zakochaj się w kinie” trwa od 1 do 14 lutego a na uczestników czeka 10dwuosobowych voucherów na weekendowy pobyt w jednym z hoteli lub ośrodków Interferie, w górach lub nad morzem.

Wybierz miejsce idealne dla Was!

Sprawdź ofertę INTERFERIE na stronie www.interferie.pl i już dziś zaplanuj  romantyczny urlop.  Każdy z 10 voucherów będzie ważny aż przez sześć miesięcy. Dlatego śmiało możesz wykorzystać go w trakcie wiosennych i letnich wyjazdów na weekend lub dłużej.

Hotele i ośrodki Interferie zlokalizowane są w najpopularniejszych polskich miejscowościach wypoczynkowych w górach i nad morzem. Oprócz komfortowych warunków wypoczynku w ofercie Interferie znajdziesz baseny, jedyny w Izerach Aquapark, bogato wyposażone centra sportowe, fitness, zabiegi odnowy biologicznej oraz Wellness&SPA.

Przyjdź do kina, odbierz kupon i wygraj romantyczny weekend w INTERFERE

Droga do nagrody – pobytu tylko dla dwojga – jest niezwykle prosta. Wystarczy kupić bilet na dowolny seans w jednym z kin sieci – w Lesznie, Kaliszu, Świdnicy lub Kłodzku, odebrać kupon i w trzech zdaniach odpowiedzieć na pytanie: „Jak spędzisz romantyczny weekend w jednym z hoteli Interferie”. Wypełniony kupon należy wrzucić do urny umieszczonej w  kinie, najpóźniej w Dniu Zakochanych. 

Konkursowe jury do dnia 17 lutego 2014r. wyłoni spośród autorów najciekawszych i najoryginalniejszych odpowiedzi dziesięciu zwycięzców. Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępny jest na stronie www.cinema3d.pl.

 

***

INTERFERIE to największa na Dolnym Śląsku i jedna z największych w kraju,  sieć hoteli i ośrodków wypoczynkowych. W ciągu ostatnich dwudziestu lat  przyjęła ponad 7 milionów gości. INTERFERIE promują aktywny wypoczynek i zapraszają do hoteli sportowych w Sudetach – w Szklarskiej Porębie i Świeradowie Zdroju. Posiadają również komfortowe, znakomicie zlokalizowane, działające przez cały rok obiekty w nadmorskich kurortach – w Dąbkach, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu i Świnoujściu.