I WYGRAJ €20,000 NA ŚLUB

Ryanair, ulubiona tania linia lotnicza w Europie, dziś (14 stycznia) zaprasza do wzięcia udziału w konkursie walentynkowym i podzielenia się historią znalezienia miłości dzięki lotom Ryanair. Zwycięzca otrzyma €20,000 na zorganizowanie ceremoni ślubnej.

 

Konkurs walentynkowy ‘Love Ryanair’, polega na tym, aby pary, które zakochały się dzięki lotom Ryanair opisały swoją historię, w nie więcej niż w 200 słowach. Nagrodą jest €20,000 na zorganizowanie wymarzonego ślubu, a także okazja aby zrobić niespodziankę i oświadczyć się na pokładzie samolotu Ryanair.

Pasażerowie mogą wziąć udział w konkursie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na linku ‘Love Ryanair’ na stronie internetowej  Ryanair.com. Termin składania zgłoszeń mija w czwartek 22 stycznia br.

 

Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała:          

“81 mln pasażerów już kocha tanie ceny biletów Ryanair i niedoścignioną obsługę klienta i aby pokazać, jak bardzo my również kochamy naszych pasażerów (a także rozpocząć odliczanie do walentynek), prosimy  klientów aby podzielili się historiami miłosnymi związanymi z lotami Ryanair. Czy spotkałeś się z partnerem podczas lotu Ryanairem? Czy Ryanair pomógł Ci się zakochać? Czy loty Ryanaira pomógły Ci w związkach na odległość?

Opowiedz nam swoją historię miłosną z Ryanair, używając  mniej niż 200 słów, a  jedna szczęśliwa para wygra € 20.000 na ślub – jeśli planujesz oświadczyć się pomożemy Ci zorganizować niespodziankę, wyjątkowe oświadczyny na wysokości 30.000 stóp – na pokładzie samolotu Ryanair. Klienci mogą wziąć udział w konkursie  walentynkowym „Love Ryanair” na stronie internetowej Ryanair.com, a zwycięzca zostanie ogłoszony w Walentynki.”