Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu MP Power Awards. Zrealizowane projekty eventowe, incentive travel, kongresy, oferty lokalizacji eventowych oraz koncepcje kreatywne można zgłaszać do 28 lutego. 

Celem MP Power Awards jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości branży. W konkursie Kreatywny Roku Branży Eventowej, towarzyszącym MP Power Awards, już po raz drugi poszukujemy najlepszych kreatywnych wyspecjalizowanych w sektorze eventowym oraz ludzi, którzy mają potencjał, by rozwijać swoją karierę właśnie w tym kierunku.

 

MP Power Awards skierowany jest do agencji eventowych, incentive travel, marketingowych, biur PCO, DMC, agencji specjalizujących się w organizacji aktywnego outdooru i team buildingu, firm cateringowych i multimedialnych specjalizujących się w obsłudze sektora eventowego, meeting plannerów i marketerów odpowiedzialnych za realizację projektów z zakresu branży eventowej w korporacjach, instytucjach i stowarzyszeniach.

Konkurs MP Power Awards tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue oraz MP Power 12.

W ramach MP Power Projekt zostaną poddane analizie i ocenie realizacje w następujących kategoriach:

 • Event – podkategorie: 1) produkt launch, 2) promocja marki, 3) event firmowy, 4) kampania zintegrowana z wykorzystaniem event marketingu, 5) pozostałe formy
 • incentive – podkategorie: 1) incentive travel, 2) program motywacyjny lub lojalnościowy z wykorzystaniem incentive travel, 3) zintegrowana kampania incentive marketing
 • kongres
 • aktywny outdoor
 • catering
 • oprawa multimedialna
 • CSR w branży eventowej

 

Do konkursu można zgłaszać projekty zrealizowane pomiędzy 1 grudnia 2012 r. a 31 grudnia 2014 r.

W ramach MP Power Venue do konkursu mogą być zgłaszane oferty obiektów (np. hoteli, centrów konferencyjnych, klubów) czy miejsc niezwiązanych bezpośrednio z organizacją wydarzeń (np. parków) w kategoriach:

 • event venue
 • kongres venue
 • outdoor venue
 • multi venue

 

W plebiscycie MP Power 12 jury konkursu wyróżni osobistości na podstawie nominacji zaproponowanych przez jury i redakcję MeetingPlanner.pl w kategoriach:

Meeting plannerzy korporacji – działów marketingu i zakupów, stowarzyszenie, agencji eventowych, incentive travel, PCO/DMC, team building/outdoor, dostawców – venue, multimedia, catering oraz convention bureaux. W ktegorii open wyróżnione zostaną osoby niezwiązane z branżą, bądź związane z nią pośrednio, a działający na jej rzecz.

Rozstrzygnięcie MP Power Awards nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 25 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie:

http://www.meetingplanner.pl/mp-power-awards-2013/