Już tylko do 18 października 2021 r. można się rejestrować i umawiać spotkania w ramach BUY ITALY 2021 z rekordową liczbą 60 firm turystycznych z Italii! 🇵🇱 🇮🇹 Poświęć 5 minut na to!

Powoli kończą się już zapisy na II edycję Polsko-Włoskiego Workshopu Turystycznego BUY ITALY 2021 w dn. 18–20 października!

Zapraszamy gorąco do zgłoszenia swojego uczestnictwa w BUY ITALY 2021 pod tym linkiem (wystarczy jedynie 5 minut, żeby się zarejestrować!) albo do organizacji kalendarza spotkań:

https://live.eventtia.com/en/buyitaly2021

Zostały już jedynie 3 dni robocze do umawiania się na spotkania z Wystawcami ze strony włoskiej. Warto zarezerwować swój czas w kalendarzu i spędzić trzy dni, od poniedziałku do środy, 18–20 października, z Partnerami z Italii. Będzie na Państwa czekać rekordowa liczba aż 60 przedstawicieli włoskiej branży turystycznej specjalizujących się w turystyce aktywnej, luksusowej, spa i wellness. Obecni będą Wystawcy z następujących regionów Italii: Lacjum, Kampania, Piemont, Trydent, Południowy Tyrol, Emilia-Romania, Abruzzo, Lombardia, Liguria, Sycylia, Toskania, Apulia, Basilicata, Kalabria, Marche, Wenecja Euganejska itd.

Podczas rejestracji polscy organizatorzy turystyki muszą dokonać wyboru, czy są zainteresowani turystyką aktywną w Italii (biorą wówczas udział w workshopie jako tzw. Buyer Active), czy luksusową, spa i wellness (tzw. Buyer Luxury & Wellness). Jeżeli dane biuro podróży z Polski pragnie się zarejestrować na dwie części BUY ITALY 2021, należy przy zgłoszeniu podać 2 różne adresy e-mailowe, ponieważ tylko wtedy system będzie mógł stworzyć dwa konta – jako Buyer Active i Buyer Luxury & Wellness.

Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w tym trzydniowym workshopie i do owocnych rozmów z Partnerami z Włoch!

Liczymy również na rekordową liczbę Uczestników z Polski!

Na najaktywniejszych Uczestników z Polski czekają study toury i fam tripy do Italii w 2022 r.! Pierwsze ruszają już nawet pod koniec października 2021 r.