Stocznia Sunreef Yachts dostarczyła niedawno pierwszą jednostkę 80 Sunreef Power na chiński rynek. Obsługą zamówienia zajęła się firma Speedo Marine, która jest oficjalnym przedstawicielem Sunreef Yachts na lokalnym rynku. W pełni spersonalizowany jacht jest obecnie największym prywatnym katamaranem motorowym w Chinach.

Jednostka została zbudowana dla wymagającego właściciela, którego uwagę zwrócił nowatorski projekt jachtu 80 Sunreef Power. Zwrócił się on do stoczni i Speedo Marine, aby zrealizować projekt budowy prywatnego katamaranu.Luksusowy jacht, wyposażony w dwa silniki o mocy 1200 KM, posiada ogromną przestrzeń życiową i wyróżnia się nowoczesnym wystrojem wnętrz, będącym połączeniem symetrii z kojącą, ciemną kolorystyką.

Aranżacja wnętrz katamaranu obejmuje 3 kabiny, w tym luksusowy apartament właściciela i dwie przestronne kabiny dla gości. Wejście do kajut załogi, kuchni i spiżarni jest dostępne bezpośrednio z kokpitu rufowego, zapewniając więcej prywatności na pokładzie.

Imponująca szerokość 80 Sunreef Power wynosząca 12 m pozwala uzyskać sporo miejsca do wypoczynku w kokpicie rufowym. Pod modułową sofą zlokalizowany jest garaż rufowy jachtu, w którym znajduje się skuter wodny oraz inne sprzęty wodne. Goście mogą korzystać z obszernej strefy wypoczynkowej z łatwym dostępem do wody dzięki platformie hydraulicznej. W pełni personalizowany pokład słoneczny oferuje wygodne miejsce do wypoczynku z barem i grillem.