Zainwestuj lub zamieszkaj w Czarnogórze – specjalna promocja dla Czytelników ALL INCLUSIVE

 

Czarnogóra to modny cel podróży w Europie, z otwartą i przyjazną gospodarką, gdzie w imponującym tempie rozwija się segment turystyki oraz inwestycji w nieruchomości premium. Mamy tu śródziemnomorski klimat, 240 dni słonecznych w roku, 180 dni sezonu plażowego na wybrzeżu. Jest to kraj bardzo bogaty przyrodniczo i historycznie, o dużych walorach turystycznych. Przekłada się to praktycznie na stały wzrost osób odwiedzających. Czarnogóra to idealne miejsce do zamieszkania lub zainwestowania. Gray International od ponad 10 lat pomaga swoim klientom wyselekcjonować i zakupić ich wymarzoną nieruchomość w tym kraju. W ofercie posiada nieruchomości bezpośrednio od deweloperów oraz wyselekcjonowane domy i apartamenty z rynku wtórnego. Jeśli szukasz nieruchomości w Czarnogórze, odwiedź stronę www.thebestofmontenegro.com

Niespodzianka dla klientów, którzy zakupią nieruchomość za pośrednictwem Gray International (na hasło ALL INCLUSIVE): Kolacja dla 2 osób w lokalnej czarnogórskiej restauracji.

Rajska Inwestycja na Zanzibarze – Specjalna Promocja dla Czytelników All Inclusive!

Odkryj Hotel Condo Cocco Lagoon na Zanzibarze i skorzystaj z wyjątkowych rabatów! Połącz rajskie wakacje ze świetną inwestycją! Zanzibar to prawdziwy raj na Ziemi, który zdobył już serca tysięcy Polaków. Palmowe lasy, biały piasek, krystaliczna woda… wszystko to tworzy nie tylko idealne warunki do wypoczynku, ale także świetną okazję inwestycyjną. Zapraszamy do zapoznania się z Cocco Lagoon – Polskim Hotelem Condominium na Zanzibarze.

Nie przegap szansy na inwestycję, która oferuje aż 25% roczny zwrot z inwestycji oraz sześć tygodni wakacji na Zanzibarze każdego roku.

Odkryj, jak Cocco Lagoon może otworzyć Ci drogę do niezależności finansowej i życia pełnego słońca.

Skorzystaj z naszej ekskluzywnej oferty przygotowanej dla czytelników All Inclusive i zyskaj 1000 dolarów zniżki na zakup apartamentu typu studio oraz 2000 dolarów zniżki na apartament z dwoma sypialniami na hasło ALL INCLUSIVE. To wyjątkowa okazja, by stać częścią innowacyjnego projektu inwestycyjnego i zyskać źródło stabilnych dochodów pasywnych.

Sprzedaliśmy już 65 nieruchomości. Dołącz do grona zadowolonych klientów Cocco Lagoon!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

+48 516 600 447 sales@coccolagoon.com