Magazyn „All Inclusive” (www.all-inclusive.com.pl), Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia (CCIIP) i ENIT – Agenzia Nazionale di Turismo – gorąco zapraszają na zdecydowanie największe międzynarodowe wydarzenie branży turystycznej w Polsce w dobie pandemii w 2020 r. – I Polsko-Włoski Workshop Turystyczny B2B BUY ITALY. W tym momencie, stan na dzień 03.11.2020 r., zgłoszonych jest łącznie blisko 150 osób: 88 Uczestników z Polski i 58 Przedstawicieli branży turystycznej z Italii (lista włoskich Uczestników – Active i Luxury – w załączniku).

Pamiętajcie o tym, że już ostatnie dni możliwa jest rejestracja na to duże wydarzenie i zostały już ostatnie miejsca. Zachęcamy gorąco do zapisów i późniejszego aktywnego udziału w I Polsko-Włoskim Workshopie Turystycznym B2B BUY ITALY w dniach 16-20 listopada br.:

https://live.eventtia.com/en/buyitaly

Już od wczoraj, 2 listopada, można umawiać spotkania w ramach workshopu. Gorąco zapraszamy do zapełniania swoich kalendarzy!

Instrukcję na jakich zasadach działają targi B2B BUY ITALY można znaleźć w tym krótkim filmie instruktażowym:

https://youtu.be/8PqBmOkD_tc

Z kolei instrukcję, jak przyjmować zaproszenia na spotkania, jak prosić o nie i jak je akceptować znajdziecie w załączonym PDF-ie.

Proszę pamiętajcie o tym, że najbardziej aktywni podczas workshopu BUY ITALY przedstawiciele polskiej branży turystycznej będą mieć zdecydowane pierwszeństwo we wsparciu marketingowym i wizerunkowym oraz udziału w study tourach i fam tripach do Italii w 2021 r., przygotowywanych przez Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia (CCIIP) i ENIT – Agenzia Nazionale di Turismo.

Dla tych, co jeszcze nie zdążyli się zarejestrować, poniżej raz jeszcze link do rejestracji na I Polsko-Włoski Workshop Turystyczny B2B BUY ITALY:
https://live.eventtia.com/en/buyitaly

Proszę Was też, żebyście uważali bardzo na siebie i swoich najbliższych w tych ciężkich czasach pandemii. Wiem coś o tym, bo właśnie mój Ojciec jest w krytycznym stanie w szpitalu.

Spotkajmy się wszyscy zdrowi i bezpieczni na I Polsko-Włoskim Workshopie Turystycznym B2B BUY ITALY!