NOWY JORK, 26 marca 2018 r. /PRNewswire/ – W oparciu o fundamentalne wartości innowacji, funkcjonalności i trwałego wzornictwa, marka TUMI wprowadza na rynek najnowszą, luksusową serię twardych walizek TUMI Latitude. Najlżejsza jak do tej pory kolekcja toreb podróżnych TUMI jest przełomem w zakresie wytrzymałości i standardów inżynierii. Kolekcja TUMI Latitude przetrwa każdą podróż, nie tracąc fasonu.

Wprowadzenie najnowszego, innowacyjnego rozwiązania marki TUMI zostało uświetnione wyprawą dookoła świata w miejsca położone na tej samej szerokości geograficznej ze zdobywcą nagrody Emmy aktorem Alexandrem Skarsgårdem. W ramach reżyserowanej przez Augustusa Puncha kampanii testom zostały poddane wzornictwo, jakość, wytrzymałość i funkcjonalność produktów z serii TUMI Latitude. Każda z cech produktu odpowiadała kolejnemu przystankowi wyprawy:
• Tolna/Szekeszard, Węgry: początek przygody i miejsce, w którym powstała seria TUMI Latitude. To tutaj bohater grany przez Alexandra Skarsgårda otrzymuje zlecenie i wyrusza w misję;
• jezioro Como, Włochy: pierwszy przystanek na wyprawie Alexandra z TUMI Latitude. Przybywa na miejsce w retro jachcie RIVA i poznaje bohaterkę, aktorkę i modelkę Camille Rowe. Nad jeziorem Como Alexander znajduje przydatne informacje, dzięki którym może wyruszyć w dalszy etap przygody;
• Cougar Mountain, Waszyngton: Alexander odkrywa północno-zachodnie wybrzeże Pacyfiku na pokładzie samolotu retro, w którego luku składowana jest walizka TUMI Latitude, a następnie kieruje się do kolejnego miejsca przeznaczenia;
• Mongolia: Alexander musi zmierzyć się z trudnymi warunkami pogodowymi w Mongolii, a walizka TUMI Latitude podróżuje z nim w pociągu, samochodzie i na grzbiecie wielbłąda. Alexander spędza noc pod gołym niebem, realizuje cel misji i wraca na Węgry.
„Nie mógłbym wymarzyć sobie lepszych warunków przygody z kampanią TUMI Latitude – skomentował Alexander Skarsgård. – Podróżowałem po całym świecie z grupą przemiłych i bardzo utalentowanych ludzi. Sam produkt także robi bardzo duże wrażenie: kilka razy próbowałem uszkodzić walizkę i oczywiście mi się to nie udało” – dodał aktor.

Kampania opiera się na idei podróży bez przerw do miejsc położonych na tej samej szerokości geograficznej. Przygoda akcentuje niepowtarzalne wzornictwo i wytrzymałość walizek, niezależnie od krajobrazu, klimatu czy kultury. Wyprawa nie dotyczy tylko formy i funkcji, ale także podkreśla walory samego podróżowania, docierania do miejsc w niespodziewane sposoby i oczywiście poznawania nowych osób w drodze. Kampania opublikowana zostanie na całym świecie w różnych kanałach społecznościowych, w tym w serwisach Facebook i Instagram, OOH i w formie cyfrowej.

„Każda nowa kolekcja TUMI dąży do zapewnienia klientom jak najlepszej wydajności, wzornictwa i stylu – komentuje Victor Sanz. dyrektor kreatywny w firmie TUMI. – Jeżeli chodzi o kolekcję TUMI Latitude, chcieliśmy opracować produkty, które zapewniają to, co najlepsze w zakresie innowacji i estetyki. Przez to musieliśmy zmniejszyć wagę, zwiększyć funkcjonalność, wytrzymałość, organizację i nie tylko. Ciągle czerpiemy inspirację z obywateli świata, którzy żyją w podróży. Współpraca z Alexandrem w zakresie wyprawy była wspaniałym doświadczeniem” – dodał dyrektor.

Produkty z serii TUMI Latitude dostępne będą w wielu rozmiarach toreb podręcznych i walizek, w tym: International Carry-On, Short Trip Packing Case i Extended Trip Packing Case. Rozmiary dostępne będą w kolorze czarnym, granatowym i srebrnym. Walizki będą w sprzedaży w cenie od 645 do 795 $ w wybranych sklepach TUMI na całym świecie i na stronie TUMI.com.