Magazyn „All Inclusive” (www.all-inclusive.com.pl), Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia (CCIIP) i ENIT – Agenzia Nazionale di Turismo – gorąco zapraszają na zdecydowanie największe międzynarodowe wydarzenie branży turystycznej w Polsce w dobie pandemii w 2020 r. – I Polsko-Włoski Workshop Turystyczny B2B BUY ITALY. W tym momencie, stan na dzień 28.10.2020 r., zgłoszonych jest łącznie ponad 130 osób: ponad 70 Uczestników z Polski i ok. 60 Przedstawicieli branży turystycznej z Italii (lista włoskich Uczestników – Active i Luxury – w załączniku).

Pamiętajcie o tym, że już tylko 3 dni, do końca października 2020 r. możliwa jest rejestracja na to duże wydarzenie. Zachęcamy gorąco do zapisów i późniejszego aktywnego udziału w I Polsko-Włoskim Workshopie Turystycznym B2B BUY ITALY w dniach 16-20 listopada br.:

https://live.eventtia.com/en/buyitaly

Najbardziej aktywni przedstawiciele polskiej branży turystycznej będą mieć zdecydowane pierwszeństwo we wsparciu marketingowym i wizerunkowym oraz udziału w study tourach i fam tripach do Italii w 2021 r., przygotowywanych przez Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia (CCIIP) i ENIT – Agenzia Nazionale di Turismo.

Również jedynie Uczestnicy tego I Polsko-Włoskiego Workshopu Turystycznego B2B BUY ITALY będą mogli brać udział w przygotowywanych przez magazyn ALL INCLUSIVE (www.all-inclusive.com.pl) fam tripach i study tourach do m.in. Ameryki Środkowej, na Kubę, Madagaskar, do Peru, Meksyku etc. Wszyscy Uczestnicy workshopu stają się też gratis prenumeratorami magazynu ALL INCLUSIVE, jeżeli go jeszcze nie otrzymywali do tej pory.

Link do rejestracji na I Polsko-Włoski Workshop Turystyczny B2B BUY ITALY:
https://live.eventtia.com/en/buyitaly

Instrukcję na jakich zasadach działa workshop można znaleźć w tym krótkim filmie instruktażowym:

https://youtu.be/8PqBmOkD_tc