Dni otwarte w Centrum IT Ryanaira we Wrocławiu – Travel Labs Poland 12 i 13 maja

 

 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (12 kwietnia) poinformowała o o pierwszym polskim “hackatonie” w centrum IT Ryanaira we Wrocławiu – Travel Labs Poland w dniach 12 i 13 maja 2018r.

Hackaton odbędzie się w supernowoczesnym biurze Travel Labs w centrum Wrocławia. Ryanair otworzy dostęp do podstawowych plików API przed najlepszymi i najzdolniejszymi programistami, zaprosi ich także do pokazania, co mogą zrobić z technologią. Wśród uczestników rozlosowane zostaną również wspaniałe nagrody. Najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną do Travel Labs Poland we Wrocławiu.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zarejestrowanie się na challengerocket.com/hacktravellabs, lub przesłanie aplikacji mailem na adres hackathon@ryanair.com.

John Hurley, Chief Technology Officer Ryanaira powiedział:

“Cieszymy się bardzo mogąc udostępnić najlepszym programistom nasze podstawowe pliki API i przekonać się, co mogą z nimi zrobić. Zadanie jest proste – być kreatywnym. Chcemy, aby uczestnicy mogli zetknąć się z prawdziwymi korporacyjnymi zadaniami. Na zwycięzców hackatonu czekają wspaniałe nagrody.

W naszym nowoczesnym biurze Travel Labs we Wrocławiu pracuje już ponad 200 utalentowanych specjalistów w branży cyfrowej i informatycznej. W tym roku zwiększymy liczbę pracowników Travel Labs we Wrocławiu, Dublinie i Madrycie do 750. Serdecznie zapraszamy wszystkich ambitnych programistów. To doskonały moment na pokazanie nam, co możecie zrobić.”