Spółka Sun & Snow, lider na rynku wynajmu oraz sprzedaży apartamentów wypoczynkowych, rozpoczyna komercjalizację obiektu Sun & Snow Residence – Jastrzębia Góra. Budowa inwestycji jest już zakończona. Jedynie 39 apartamentów jest jeszcze dostępnych.


Całoroczny obiekt wypoczynkowy położony jest w Jastrzębiej Górze przy ulicy Kuracyjnej, zaledwie 9 minut pieszo od plaży. Obejmuje dwa budynki apartamentowe i oferuje 60 lokali o zróżnicowanym metrażu od 33 m2 aż do 134 m2. Każdy apartament posiada dedykowane miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Obiekt charakteryzuje się niezwykle wysokim standardem wykończenia. Eleganckie i gustownie wykończone części wspólne ze zdjęciami widoków nadmorskich w skali makro przykuwają uwagę, dopasowane elementy dekoracyjne i stolarka drzwiowa zadowolą wymagających klientów.

Każdy budynek składa się z dwóch pięter. Apartamenty zlokalizowane na ostatniej kondygnacji posiadają antresole oraz tarasy z widokiem na morze. Lokale na parterze mają dostęp do ogródków oraz zielonego patio. Teren jest ogrodzony, co podnosi komfort i bezpieczeństwo wypoczynku gości. Dla dzieci przygotowano w pełni wyposażony plac zabaw.

Sun & Snow Residence – Jastrzębia Góra znajduje się przy cichej i spokojnej ul. Kuracyjnej, która jednocześnie zapewnia szybki i bezproblemowy dostęp do najpopularniejszych atrakcji kurortu. Ogromnym atutem jest bliskość wejścia na plażę, które usytuowane jest jedynie 850 m od obiektu.

Jastrzębia Góra to doskonały wybór dla wczasowiczów, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Miejscowość położna jest na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co gwarantuje bliskość terenów zielonych sprzyjających relaksowi. W okolicy znaleźć można wiele ścieżek rowerowych i spacerowych, o różnym stopniu zaawansowania. Jedną ze sztandarowych atrakcji jest też wysoki na 33 metry, stale rzeźbiony przez morskie fale klif. Wzdłuż krawędzi jastrzębskiego klifu biegnie niebieski szlak turystyczny.

Na terenie Parku mieści się wąwóz Lisi Jar, którego długość sięga prawie 350 m. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli Jastrzębią Górę od niewielkiej, jednak niezwykle urokliwej miejscowości o nazwie Rozewie. Tam fani natury znajdą popularny Rezerwat Przyrody Przylądek Rozewie oraz uwielbianą przez turystów malowniczą czerwoną latarnie morską.

Jastrzębia Góra położna jest w niewielkiej odległości od topowych miejscowości nadmorskich takich jak Władysławowo, Karwia, Chłapowo, Jastarnia, Jurata i Hel oraz Zatoki Puckiej, która jest wyśmienitym miejscem dla osób uprawiających sporty wodne i najpopularniejszym ośrodkiem do uprawiania wind- i kitesurfingu w Polsce. Dzięki temu spragnieni wrażeń podróżnicy mogą bez problemu urozmaicić swoje wakacje i sprawdzić, jakie przygody czekają na nich w sąsiednich miasteczkach.

Sun & Snow Residence – Jastrzębia Góra to obiekt niezwykle atrakcyjny dla inwestorów. Kurort jest jedną z najpopularniejszych wakacyjnych destynacji w Polsce, co gwarantuje wysokie obłożenie podczas sezonu wakacyjne oraz poza nim. Ceny apartamentów rozpoczynają się już od 3 700 zł netto za mkw., a Sun & Snow przewiduje wysoki zwrot z inwestycji. Więcej informacji na stronie: www.jastrzebiaresidence.pl