7 nowych bezpośrednich połączeń z Warszawy do Wrocławia oraz krótszy czas przejazdu

·         PolskiBus.com wprowadza 7 nowych bezpośrednich połączeń pomiędzy Warszawą a Wrocławiem

·         Czas bezpośredniego przejazdu pomiędzy Warszawą a Wrocławiem będzie wynosił jedynie 5 godzin

·         Bezpośrednie połączenia na trasie Warszawa-Wrocław będą realizowane od 3 kwietnia

·         PolskiBus.com w ramach linii P4 będzie łącznie oferował aż 22 połączenia dziennie – piętnaście połączeń Warszawa-Łódź-Wrocław oraz siedem Warszawa-Wrocław

·         Bilety można rezerwować już dziś na stronie www.polskibus.com

PolskiBus.com z przyjemnością ogłasza uruchomienie 7 bezpośrednich połączeń pomiędzy Warszawą i Wrocławiem. Od 3 kwietnia w ramach linii P4 pasażerowie będą mogli wybierać spośród aż 22 połączeń, w tym 7 bezpośrednio łączących Warszawę ze stolicą Dolnego Śląska. Oferowane przez PolskiBus.com kursy non stop bardzo ułatwią pasażerom wygodne przemieszczanie się pomiędzy tymi dwoma miastami. Czas bezpośredniego przejazdu pomiędzy Warszawą a Wrocławiem będzie wynosił jedynie 5 godzin.

Od 3 kwietnia łączna liczba kursów realizowanych w ramach linii P4 wzrośnie z 15 do 22 połączeń dziennie, co z pewnością pozwoli pasażerom na elastyczne planowanie podróży. 7 nowych, dodatkowych kursów non stop, które poszerzą dotychczasowy rozkład jazdy będą realizowane pomiędzy stolicą a stolicą Dolnego Śląska, bez przystanku w Łodzi.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com komentuje: Linia P4 między Warszawą a Wrocławiem należy do jednych z najpopularniejszych tras w siatce połączeń PolskiBus.com. Zauważając ogromne zainteresowanie pasażerów tym kierunkiem, wprowadziliśmy na tej trasie bezpośrednie połączenia. Dzięki nowym rozwiązaniom nasi pasażerowie otrzymują możliwość elastycznego planowania swoich podróży. Wierzymy, że dodatkowe połączenia ułatwią w znacznym stopniu płynne przemieszczenie się pomiędzy tymi dwoma lokalizacjami, szczególnie popularnymi wśród studentów, turystów czy też osób udających się na spotkania biznesowe.

Nowe bezpośrednie kursy PolskiBus.com z Warszawy do Wrocławia realizowane są z przystanku Metro Młociny o godzinach: 04:00, 06:30, 10:00, 12:30, 16:30, 18:30, 20:30. Autokary PolskiBus.com odjeżdżają z Wrocławia w kierunku Warszawy z Dworca Polbus-PKS przy ul. Suchej 1-11 codziennie o godzinach: 04:00, 06:30, 11:00, 12:30, 16:35, 18:30, 20:00. Pełny rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com.

Pasażerowie PolskiBus.com podróżują na pokładach komfortowych autokarów Van Hool Astromega, wyposażonych w uchylne, skórzane fotele, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację i toaletę. Dodatkowo każdy pasażer otrzymuje bezpłatny poczęstunek: ciepłe i zimne napoje, słodkie bułeczki/rogaliki, ciasteczka oraz wodę. Ceny biletów zaczynają się już od 1zł + 1zł opłaty za rezerwację.

 

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras. Tym samym dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia  i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik przewiózł już ponad 6 000 000 pasażerów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/polskibus.