Zbliża się lato, a wraz z nim najgorętsze festiwale muzyczne. Na europejskich scenach wystąpią już wkrótce m.in. Taconafide, Bruno Mars, The Weekend, David Guetta i Dua Lipa. Jak dostać się na wszystkie z nich łatwo, wygodnie i tanio? Wystarczy jeden bilet InterFlix od FlixBusa, dzięki któremu dojedziesz do 1700 miast w Europie.

  1. 1.Open’er Festival, Gdynia, 4-7.07
  2. 2.Colours of Ostrava, Ostrawa, 18-21.07
  3. 3.Sziget Festival, Budapeszt, 8-15.08
  4. 4.Lollapalooza, Berlin, 8-9.09
  5. 5.Mysteryland, Haarlemmermeer (k. Amsterdamu), 24-26.08

Odbywający się nieprzerwanie od szesnastu lat, Open’er Festival to impreza, na której nie może zabraknąć festiwalowych maniaków. W tym roku, na scenie w Gdyni pojawią się takie gwiazdy jak: Bruno Mars, Arctic Monkeys, Depeche Mode, Dawid Podsiadło, Kali Uchis, Massive Attack, PRO8L3M czy Years&Years. Do grona wyczekiwanych wykonawców dołączy także duet Taconafide, który zakończył trasę 28 kwietnia, lecz specjalnie dla fanów zagra jeszcze 6 lipca w Gdyni.

Nie tylko koncerty, ale także ponad 350 atrakcji programowych – spektakle teatralne, pokazy filmowe, warsztaty i panele dyskusyjne. To wszystko czeka na uczestników festiwalu w czeskiej Ostrawie – Colours of Ostrava. Koncerty zagrają m.in.: N.E.R.D., Jessie J, Kygo, George Ezra, Mura Masa. Nic tylko pakować walizki!

Kompletne, bo aż siedmiodniowe szaleństwo szykuje się w Budapeszcie już w sierpniu! Arctic Monkeys, Gorillaz, Dua Lipa, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, Mumford & Sons, Bastille, Lykke Li, Parov Stelar, The Kooks, to tylko część wykonawców, które tego lata rozgrzeją publiczność.

The Weekend, David Guetta, Dua Lipa, Years & Years i Jorja Smith na jednym festiwalu brzmi jak coś niemożliwego. A jednak – Lollapalooza zbierze tych wszystkich artystów w Berlinie już na początku września. Na miejsce można dojechać FlixBusem bezpośrednio z Warszawy, Krakowa czy Wrocławia.

Dla fanów elektronicznych brzmień kierunek tego lata obowiązkowy – Amsterdam. Przypominający belgijski Tomorrowland, Mysteryland w tym roku ugości takie gwiazdy jak Axwell Λ Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Kungs, Robin Schulz czy legendę świata kultury tanecznej, obecną na muzycznej scenie od lat 80. – Fatboy Slim. Cena weekendowego biletu wynosi niecałe 115.

 

Wspólne podróżowanie po Europie FlixBusem

Dotarcie do wszystkich miejscowości, w których odbędą się najgorętsze festiwale tego lata umożliwia bilet Interflix. W ciągu trzech miesięcy od jego zakupu, można wybrać się w podróż do pięciu wybranych lokalizacji w 27 krajach, które dostępne są w siatce połączeń FlixBusa. Bilet dostępny jest online na stronie www.interflix.flixbus.com oraz w aplikacji FlixBus za 99€ (według obecnego kursu jest to około 420 zł). Płatności można dokonać za pośrednictwem systemu PayPal.

 

Jak to działa?

Kupując bilet InterFlix, otrzymasz 5 voucherów, ważnych przez trzy miesiące, do wykorzystania w ramach dowolnych połączeń bezpośrednich dostępnych w międzynarodowej siatce połączeń FlixBusa. Aby skorzystać z biletu Interflix, należy pamiętać o poniższych kwestiach:

  • pięć przejazdów musi nastąpić w ciągu trzech miesięcy od zakupu biletu,
  • vouchery można wykorzystać wyłącznie na połączenia bezpośrednie,
  • kody voucherów nie mogą uwzględniać podróży powrotnej na jednym bilecie,
  • bilety lub vouchery nie podlegają przeniesieniu ani anulowaniu,
  • https://www.flixbus.pl/uslugi/faq).

Więcej festiwali w Polsce i Europie znajduje się na stronie: https://www.flixbus.pl/gdzie-na-wakacje/festiwale-muzyczne