Rozpoczął się nabór  zgłoszeń do Ogólnopolskiego Konkursu o Znak Jakości dla Firm „Laur Eksperta”. Konkurs służy wyróżnianiu najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku.

W rywalizacji można zdobyć prestiżowy znak jakości „Laur Eksperta”, przyznawany przez Kapitułę złożoną z naukowców najlepszych polskich uczelni (m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Białostockiej). Wyróżnienia „Laur Eksperta” wręczone zostaną jesienią 2015 roku w warszawskiej rezydencji Kancelarii Prezydenta RP Belweder Klonowa. Patronat nad Konkursem sprawuje m.in. Polskie Towarzystwo Towaroznawcze.

Znak Jakości „Laur Eksperta” może być umieszczany na opakowaniach nagrodzonych produktów, w przekazach reklamowych, na stronie internetowej, papierze firmowym firmy itp. Nasi eksperci oceniają m.in. jakość produktów/usług, ich wartość rynkową, innowacyjność czy zgodność z potrzebami klientów. Nagradzamy produkty i usługi, które – w opinii Kapituły – dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych produktów i usług dostępnych na rynku, cechują się wysoką jakością, są oryginalne, interesujące, godne polecenia klientom.

Chciałabym zapytać, czy byliby Państwo zainteresowani informacjami na temat naszego Konkursu. Jeśli tak, zapraszamy na stronę internetową konkursu www.laur-eksperta.pl Mogą tam Państwo bezpłatnie zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi Konkursu oraz poznać zasady udziału w rywalizacji o „Laur Eksperta”. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Konkursu dostępną w formacie PDF. 

 


Strona internetowa Konkursu – tak, wchodzę

Oferta konkursu w formacie PDF – tak, wchodzę