Świętuj rozpoczęcie lata z hotelami Hilton – marka ogłosiła właśnie swoją letnią wyprzedaż. Goście będą mogli zarezerwować pokoje nawet do 25% taniej, w ponad 200 najbardziej ekscytujących miejscach na świecie.

 

Promocja marki Hilton to świetna okazja dla tych, którzy czekali z wyborem celu wakacyjnych podróży do ostatniej chwili. Teraz mają okazję zarezerwować pobyt nawet do 25% taniej w ponad 500 hotelach marki Hilton w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Promocja trwa do 3 września 2018 r. i obejmuje noclegi w hotelach wszystkich marek Hilton – w tym Hilton Garden Inn i Hampton by Hilton.

           

Więcej informacji o letniej wyprzedaży Hilton znajduje się na stronie www.hilton.com. Goście dokonujący rezerwacji bezpośrednio przez kanały marki Hilton otrzymują najlepszą ofertę. Członkowie programu lojalnościowego Hilton mogą liczyć na wyjątkową zniżkę do 25% przy bezpośredniej rezerwacji.

 

Promocja obejmuje między innymi: 

 

1. Dubaj od 182 zł za noc**

Hilton Garden Inn Dubai Mall of Emirates – do 25% zniżki za pokój dwuosobowy 

 

2. Moskwa od 248 zł za noc**

Hampton by Hilton Moscow Strogino – do 15% zniżki za pokój dwuosobowy ze śniadaniem

 

3. Warszawa od 646 zł za noc**

Hampton by Hilton Warsaw City Centre – do 15% zniżki za pokój dwuosobowy ze śniadaniem

 

4. Malaga od 324 zł za noc**

Hilton Garden Inn Malaga – do 20% zniżki za pokój dwuosobowy

 

5. Rzym od 495 zł za noc**

Hilton Garden Inn Rome Claridge – do 25% zniżki za pokój dwuosobowy

 

6. Dublin od 729 zł za noc**

Hilton Garden Inn Dublin Custom House – do 25% zniżki za pokój dwuosobowy

 

7.   Nairobi od 272 zł za noc**

Hilton Garden Inn Nairobi – do 25% zniżki za pokój dwuosobowy

 

8. Sevilla od 252 zł za noc

Hilton Garden Inn Sevilla – do 25% zniżki za pokój dwuosobowy

 

 Letnia wyprzedaż marki Hilton oferuje zniżki do 25% dla członków programu lojalnościowego Hilton Honors.  Liczba pokojów objętych ofertą jest ograniczona.

 

Członkowie Hilton Honors mogą otrzymać nawet 25% zniżki od najlepszej ceny na nocleg w hotelach uczestniczących w programie. Hilton Honors to wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy obejmujący 14 marek światowej klasy hoteli Hilton.  Członkowie programu, którzy dokonują rezerwacji bezpośrednio przez dedykowane kanały Hilton mają dostęp do zniżek członkowskich, darmowego Wi-Fi oraz do dodatkowych udogodnień dostępnych dzięki aplikacji mobilnej Hilton Honors. Jej użytkownicy mają możliwość zdalnego zameldowania, wyboru pokoju oraz automatycznego otwierania drzwi za pomocą Cyfrowego Klucza.

 

** Przykładowe ceny dotyczą weekendowych pobytów do 7 października 2018 roku.