Oferują obniżki do 20% na bilety do ponad 140 miejsc na całym świecie

3 listopada 2014

Doha, Katar – Linie Qatar Airways zainaugurowały dziś trwającą tydzień globalną promocję. Oferują swoim klientom obniżki aż do 20% na bilety na loty do Europy, Afryki, Azji i Pacyfiku, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Upust do 20% oferowany jest na podróże w obie strony we wszystkich klasach. Dodatkowo linie oferują znaczące obniżki na wczasy zarezerwowane w Qatar Airways Holidays w czasie trwania promocji.

„Tydzień Globalnej Promocji” rozpoczął się o godzinie 00:00 3 listopada 2014 czasu lokalnego (22:00 2 listopada 2014 czasu polskiego) i potrwa do 10 listopada 2014. Klienci linii będą mogli rezerwować bilety na loty w terminach od 6 listopada 2014 do 15 czerwca 2015 co pozwoli na dogodne zaplanowanie wyjazdów biznesowych i wakacyjnych z dużym wyprzedzeniem.

Klienci Linii Qatar Airways mogą skorzystać z promocji w biurach sprzedaży Qatar Airways, u wybranych agentów lub na stronie internetowej: qatarairways.com/globalpromo

„Wprowadzając tę ofertę promocyjną chcielibyśmy wyrazić wdzięczność dla naszych klientów za ich wsparcie i lojalność wobec  Linii Qatar Airways. Ta ekscytująca promocja daje naszym pasażerom podróżującym w celach służbowych jak i turystycznych możliwość odwiedzenia ponad 140 miejsc na całym świecie, które znajdują się na naszej szybko rozrastającej się siatce połączeń. Cieszymy się, że nasi klienci będą mogli skorzystać z tej wyjątkowej okazji w ciągu najbliższych dni.” – powiedział CEO Grupy Qatar Airways Jego Ekscelencja Pan Akbar Al Baker.

Podróżując Liniami Qatar Airways pasażerowie będą mieli okazję odwiedzić najnowszy hub lotniczy świata –Międzynarodowy Port Lotniczy Hamad w Doha – obiekt światowej klasy, uznawany za nowy wzorzec standardów obsługi pasażerów.

W swojej krótkiej, siedemnastoletniej historii, Linie Qatar Airways mogą pochwalić się szybkim rozwojem. Dziś linie mają w swojej flocie 139 nowoczesnych samolotów, które obsługują połączenia do 145 kluczowych miejsc podróży biznesowych i turystycznych w Europie, Bliskim Wschodzie, Afryce, Azji i Pacyfiku, Ameryce Północnej i Południowej.

* W czasie dokonywania rezerwacji prosimy o dokładne sprawdzanie warunków promocji

 

Linie Qatar Airways świętowały niedawno pierwszą rocznicę przystąpienia w październiku 2014 do globalnego sojuszu lotniczego oneworld. Ten wielokrotnie nagradzany sojusz został w tym roku wybrany Najlepszym Sojuszem Lotniczym 2014 przez Skytrax, po raz drugi z rzędu. Linie Qatar Airways były pierwszym przewoźnikiem z Zatoki Perskiej, który dołączył do globalnego sojuszu, umożliwiając swoim pasażerom korzystanie z prawie 1000 lotnisk w ponad 150 krajach i 14250 lotów dziennie.

Wielokrotnie nagradzane Linie Qatar Airways zostały w tym roku trzykrotnie wyróżnione podczas corocznej ceremonii przyznania nagród Skytrax 2014 World Airline Awards, która odbyła się w trakcie pokazów lotniczych w Farnborough w Wielkiej Brytanii. Linie zdobyły drugi raz z rzędu nagrody za Najlepszą Klasę Biznesową na świecie i Najlepszą Poczekalnię Klasy Biznesowej na świecie, a także nagrodę za Najlepszą Linię Lotniczą na Bliskim Wschodzie po raz ósmy.

Na pokazach lotniczych Farnborough Air Show, Linie złożyły zamówienie na 100 Boeingów 777X, co zwiększyło łączną liczbę zamówień Qatar Airways do ponad 340 samolotów o wartości 70 mld dolarów.

By znaleźć więcej informacji odwiedź naszą stronę na www.qatarairways.com lub nasze strony na Facebooku, Twitterze, Google , Instagramie i YouTube.