To nie Prima Aprillis! Dla spragnionych wyścigowych emocji i atrakcji na świeżym powietrzu PGE Narodowy przygotował wiosenno-letnią atrakcję wyścigową – pierwszy w Warszawie ASFALTOWY TOR KARTINGOWY DLA DZIECI I DOROSŁYCH!

Na placu od strony ul. Siwca czekają na Was najnowocześniejsze gokarty wiodącego producenta marki CRG o mocy 10 KM! Tor wyposażony został w najwyższej jakości, precyzyjny system pomiaru czasu z dokładnością do 0,001 s, który zintegrowany jest z systemem kartingowym, dzięki czemu możemy na bieżąco śledzić swoje osiągnięcia na wyświetlaczach zlokalizowanych na kierownicy gokarta oraz on-line. 

Bezpieczeństwo

Długi i szeroki tor został zaprojektowany w sposób, który zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Tor wyposażony jest w nowoczesny system band wykonanych z energochłonnego materiału, dodatkowo dysponuje elektronicznym systemem bezpieczeństwa, który jest w stanie wyłączyć wszystkie pracujące gokarty jednym przyciskiem na pilocie.

Piękna panorama na Warszawę

Położenie toru pozwala cieszyć się przepiękną panoramą na oświetlone centrum Warszawy z jej wieżowcami, Wisłę oraz PGE Narodowy.

Oświetlenie

Cały obiekt wyposażony jest w całodobowe oświetlenie umożliwiając tym samym korzystanie z toru do późnych godzin nocnych.

Kartingowy Narodowy nie tylko dla dorosłych

Z myślą o najmłodszych obiekt wyposażony został w gokarty dla dzieci od ok. 8-9. roku życia oraz gokarty podwójne Taxi, w którym dziecko od 5. roku życia pojedzie jako pasażer sprzętu prowadzonego przez swojego opiekuna!

Instruktorzy – Mistrzowie Polski w kartingu

W ofercie znajdziemy również indywidualne szkolenia prowadzone przez instruktorów – Mistrzów Polski w kartingu profesjonalnym. 

Kartingowy dla grup

Dla głodnych prawdziwych, wyścigowych emocji, Kartingowy przygotował możliwość organizacji własnego wyścigu Grand Prix, którego zwycięzcy staną na podium z pucharami w rękach. W sezonie wiosennym w ofercie toru znajdą się również wyścigi realizowane wedle takich scenariuszy, jak wyścig długodystansowy czy drużynowy. Kartingowy to również miejsce na organizację imprez urodzinowych, wieczorów kawalerskich oraz eventów firmowych.

Lokalizacja

Tor znajdziecie na błoniach PGE Narodowego od strony ul. Siwca i Wybrzeża Szczecińskiego – wejście bramą nr 9.

Godziny otwarcia toru:

• poniedziałek-piątek 12.00-23.00

• sobota-niedziela 10.00-23.00