Marka Mercure, wprowadza nowy projekt „The Six Friends Theory”, który będzie unikalnym doświadczeniem łączącym siłę portali społecznościowych z realnymi spotkaniami.
W styczniu 2015 roku sieć rozpocznie proces zbierania aplikacji od kandydatów, z których jeden otrzyma możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie!

Historia bez precedensu
W dobie powszechnej cyfryzacji Mercure podkreśla bogactwo doświadczeń, jakich dostarczają spotkania w świecie rzeczywistym. Główną zasadą projektu jest wybranie spośród przesłanych aplikacji z całego świata kandydata, który spotka się z Aborygenem z plemienia Bundjalung w Australii, udowadniając, że dzieli ich od siebie jedynie sześć stopni oddalenia! Obie osoby jeszcze się nie znają, ale spotkają się dzięki łańcuchowi przyjaciół i „przyjaciół przyjaciół”, którzy ich łączą. Na każdym etapie, uczestnik zostanie powitany w hotelu Mercure, a następnie uzyska informacje o tym, gdzie znajdzie kolejnego przyjaciela. Wskazana osoba zaoferuje kandydatowi unikalne doświadczenie oparte na historii, kulturze lub swoich pasjach oraz wskaże kolejny etap podróży, dzięki któremu przybliży się do celu. „ The Six Friends Theory ” zostanie udowodniona poprzez sześć spotkań, sześć podróży i odwiedziny sześciu hoteli Mercure na całym świecie podczas 30-dniowej podróży zaplanowanej na marzec 2015 rok!
    

Światowy casting
Odliczanie rozpocznie się na początku stycznia 2015! Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, internauci zostaną poproszeni o opublikowanie na Facebooku filmu, w którym opiszą swoją osobowość, pasje, motywacje, projekty, itp. W swoich filmach kandydaci będą musieli wyjaśnić, dlaczego uważają, że są najlepszymi przyjaciółmi na świecie. W wyróżnieniu się na tle innych pomogą im oryginalne pomysły i duża dawka wyobraźni!

Kiedy filmy zostaną już opublikowane na stronie Mercure na Facebooku, 50 kandydatów, którzy zdobędą najwięcej „like’ów” zostanie zakwalifikowanych do ostatniego etapu rekrutacji. Sześcioosobowe jury wybierze zwycięzcę po przeprowadzeniu finalnej rozmowy.

Wybrany kandydat wygra wycieczkę dookoła świata z siecią hoteli Mercure, opartą na spotkaniach, odkryciach i nowych doświadczeniach! Zapowiada się prawdziwie kreatywna podróż, obfitująca w ciekawe znajomości i niezapomniane przygody.

Filmowy zwiastun projektu dostępny jest pod adresem:
http://youtu.be/QBTHjFGZ2s4

Socjologiczne stadium przyjaźni
Projekt ten będzie również doskonałą okazją dla Mercure do przeprowadzenia studium ludzkich więzi w erze cyfrowej w ramach międzynarodowego badania socjologicznego więzi przyjaźni, przeprowadzonego przez instytut badań TNS Sofres. Wyniki badania zostaną ujawnione podczas trwania akcji „ The Six Friends Theory ”.

Koncept projektu został opracowany przez agencję W&Cie i jest on zgodny z nowym wizerunkiem Mercure. W 2013 roku marka otworzyła nową kartę w swojej historii wdrażając strategię transformacji. Zbudowała nowe podejście do hoteli średniej klasy łączące przyjazne doświadczenie hoteli, z których każdy jest inny i zakorzeniony w lokalnej społeczności, z całkowicie odświeżonym produktem i ofertą usług. Inicjując ten projekt marka Mercure po raz kolejny udowadnia, że dotrzymuje kroku współczesnym czasom, trzyma rękę na pulsie i jest innowacyjna.

Mercure, oryginalne doświadczenie gwarantowane przez silną markę
 
Mercure oferuje osobom podróżującym zarówno służbowo jak i rekreacyjnie atrakcyjną alternatywę w porównaniu do innych sieci hotelowych i hoteli indywidualnych. Mercure jest jedyną marką hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej sieci ponad 700 hoteli z gwarancją standardów jakości oraz doświadczeniem różnorodności hoteli Mercure, z których każdy jest inny, zakorzeniony w lokalnej społeczności i zarządzany przez entuzjastycznych hotelarzy. Hotele Mercure położone w centrum miast, nad morzem lub w górach, witają gości w 51 krajach na całym świecie.

Bardziej szczegółowe informacje na temat hoteli sieci Mercure znajdują się na stronie www.mercure.com.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce, oferująca 12 000 pokoi w 63 obiektach zlokalizowanych w 30 miastach w Polsce oraz w 5 hotelach w Krajach Bałtyckich. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

 
Strategicznym inwestorem Orbisu jest Accor, wiodący na świecie operator hotelowy, który oferuje swoim gościom oraz partnerom biznesowym wiedzę oraz doświadczenie operatora hoteli i franczyzodawcy (HotelServices), a także właściciela hoteli i inwestora (HotelInvest). Celem ich działania jest zapewnienie długoterminowego i harmonijnego rozwoju Grupy Accor w interesie jej interesariuszy.
 
Accor oferuje swoje usługi biznesmenom i turystom w 92 krajach, w których dysponuje 3 600 hotelami z 460 000 pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych gwarantuje zróżnicowaną ofertę – od luksusowych hoteli Sofitel, Pullman, MGallery oraz Grand Mercure, przez hotele średniej kategorii pod marką Novotel, Suite Novotel, Mercure oraz Adagio aż po hotele ekonomiczne: ibis, ibis Styles, ibis budget oraz hotelF1. Grupa Accor stworzyła efektywny system narzędzi cyfrowych, do których należą – portal rezerwacyjny accorhotels.com, strony internetowe poszczególnych marek hotelowych oraz program lojalnościowy Le Club Accorhotels.

Accor, jako wiodąca na świecie szkoła hotelarstwa, jest zaangażowany w rozwój talentów swoich 170 000 pracowników hoteli, działających pod markami Accor. Są oni, na co dzień ambasadorami kultury obsługi oraz innowacyjności, które zapewniają rozwój Grupy w okresie ponad 45 lat jej istnienia.

 

Śledź aktualności:                                          Rezerwuj pokoje:
 @accor | www.accor.com                               www.accorhotels.com