•    23 kwietnia PolskiBus.com rozpoczyna sprzedaż biletów na letnie miesiące
•    Już teraz zarezerwuj bilet na podróż w terminie od 24 czerwca do 4 września
•    Bilety można rezerwować na stronie internetowej www.polskibus.com w cenach rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację

Na ten dzień czekali wszyscy miłośnicy podróży! 23 kwietnia br. PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz oraz udostępnia nową pulę biletów. To doskonała okazja, aby już teraz zaplanować swoją wymarzoną wakacyjną podróż. Wszyscy pasażerowie mają możliwość rezerwacji biletów na letnie podróże w okresie od 24 czerwca do 4 września. Bilety w cenie od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację dostępne są już na stronie internetowej www.polskibus.com.

„Mam przyjemność przekazać niezwykle miłą informację, że właśnie udostępniliśmy nową pulę biletów, które zaczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Mamy nadzieję, że ułatwi to zaplanowanie wymarzonej podróży wakacyjnej czy też krótkiego weekendowego wyjazdu z dużym wyprzedzeniem. Warto też pamiętać, że letnie miesiące są idealną okazją, aby udać się na festiwal muzyczny czy inne interesujące wydarzenia kulturalne. Także osoby mające głowę pełną pomysłów na aktywne spędzanie czasu oraz zwiedzanie już teraz mogą zarezerwować bilety dla siebie i swoich znajomych” – komentuje Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Bilety już teraz można zarezerwować na okres od 24 czerwca do 4 września korzystając z intuicyjnej i łatwej w obsłudze wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com.
Bilety można nabyć również w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Pasażerowie wybierając najpopularniejsze kierunki letnich wycieczek na wszystkich dostępnych liniach PolskiBus.com podróżują na pokładach nowoczesnych i komfortowych autokarów Van Hool, wyposażonych w uchylne, skórzane fotele, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Zarezerwuj bilety już dziś i ciesz się wakacyjnym podróżowaniem z PolskiBus.com.