Większość singli, która szuka ofert na wakacje, chce pędzić Sylwestra w większej grupie, czy pojeździć na nartach, często nie ma odpowiedniego towarzystwa, by wspólnie wyjechać.

Problem z ofertami dla klientów, którzy chcą spędzić czas w gronie innych osób nie mających pary rozwiązuje nowy touroperator specjalizujący się wyłącznie w wyjazdach dla singli.

Z początkiem listopada 2014 roku OneFun.pl uruchomił sprzedaż agencyjną oferty poprzez sieć biur turystycznych w całym kraju. Okazuje się bowiem, że agenci turystyczni, niezależnie od lokalizacji otrzymują sporo zapytań od pojedynczych klientów, ale – do tej pory – nie mieli niczego skrojonego na miarę, co mogliby takim osobom zaproponować. „Zainteresowanie jakie przejawiają agenci naszymi usługami jest naprawdę duże. Widać, że zauważają oni potencjał sprzedażowy w proponowanych przez nas ofertach, co za tym idzie chętnie podejmują współpracę” – mówi Maciej Wilczyński, współwłaściciel OneFun.

Usługi oferowane przez OneFun.pl są idealnie dopasowane do grupy docelowej – na wyjazdach obecni są uczestnicy o odpowiedniej proporcji płci oraz zbliżonym wieku. Atutem ofert jest również oszczędność kosztów wyjazdów wynikająca z dokwaterowania i braku wysokich dopłat do pokojów jednoosobowych.

OneFun.pl to wspólna marka, która powstała z połączenia portalu dla singli StrefaAktywnych.pl oraz Biura Turystyki Aktywnej LA-VENTURA (touroperatora) celem świadczenia wysokiej jakości legalnych usług turystycznych dla singli.