PGE Narodowy otrzymał Nagrodę Biznesu Sportowego w kategorii „Obiekt Sportowy”. Statuetki DEMES wręczono podczas Gali, która 23 marca odbyła się na PGE Narodowym. Wśród osób i nagrodzonych instytucji znaleźli się również znany dziennikarz sportowy Stefan Szczepłek oraz Polski Związek Piłki Nożnej

 

PGE Narodowy to miejsce pozytywnej energii. Miejsce, które tworzą ludzie. DEMES jest nagrodą dla wszystkich pracowników naszej areny — powiedziała odbierając statuetkę Monika Borzdyńska, dyrektor Komunikacji Promocji i Marketingu spółki PL.2012+, operatora PGE Narodowego.

 

Statuetki DEMES promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu.

 

Nagroda w kategorii Obiekt Sportowy jest przyznawana najlepszym i najnowocześniejszym obiektom, oceniając je według takich kryteriów jak wielofunkcyjność, efektywne zarządzanie, atrakcyjność organizowanych wydarzeń i bezpieczeństwo.

 

Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie, zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej.

 

Uroczystość wręczania Nagród ma bogatą, 13-letnią tradycję. To nie tylko ważny moment dla nagrodzonych, ale i kluczowe spotkanie dla środowiska biznesu sportowego – gromadzi najlepszych z najlepszych.