W dniach 20 – 23 listopada br. w Wiedniu odbywają się Targi Seniora. To największe tego typu wydarzenie w Europie, podczas którego Polska Grupa Uzdrowisk zaprezentuje kompletną ofertę pobytową dla seniorów w swoich ośrodkach. W ubiegłym roku Targi odwiedziło ponad 77 tys. gości, a w tym roku organizatorzy przewidują jeszcze więcej uczestników.

Targi Seniora w Wiedniu to jedno z największych wydarzeń wystawienniczych, których oferta skierowana jest do pokolenia 50 plus. Dlatego też wśród wystawców nie mogło zabraknąć Polskiej Grupy Uzdrowisk, która jako jedna z największych sieci uzdrowiskowej w Polsce, oferuje liczne usługi dla seniorów, zarówno w obszarze lecznictwa uzdrowiskowego, jak i turystyki sportowej oraz wellness. Dlatego też podczas tegorocznych Targów przedstawicie Polskiej Grupy Uzdrowisk zaprezentują specjalną ofertę seniorską, powstałą z myślą o zwiększaniu energii i sił witalnych u osób dojrzałych. W trakcie targów zaprezentowane zostaną również atrakcje regionów, w których położone są uzdrowiska należące do PGU, zaś odwiedzający stoisko będą mogli skosztować wspaniałego smaku wody mineralnej z Polanicy-Zdroju – Staropolanki i Wielkiej Pieniawy.

Z uwagi na bardzo dogodne położenie geograficzne Wiednia, jak i prestiż oraz rolę tego wydarzenia, to wyjątkowa okazja dla Polskiej Grupy Uzdrowisk móc wystawić się wśród największych organizacji turystycznych całej Europy. Poprzez zaprezentowanie tam oferty PGU, uzdrowiska przyciągną do kurortów jeszcze większą liczbę gości zagranicznych, zarówno z Austrii, jak i z pozostałych krajów sąsiadujących. Szeroka oferta lecznicza oraz turystyczna uzupełnia się, a co za tym idzie, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.  

 

Dodatkowo, w ramach działań promocyjnych, każdy odwiedzający stoisko PGU otrzyma rabat promocyjny na pobyt sylwestrowy, jak i pobyt leczniczy w I kwartale 2014 roku w wybranym uzdrowisku.

Zapraszamy na Targi Seniora w Wiedniu!

20 – 23 listopada 2013 roku

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów – Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym.

Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.