•    Już dziś, 2 października PolskiBus.com otworzył nowy kalendarz na świąteczne i noworoczne podróże
•    Zaplanuj swoją podróż z PolskiBus.com i zarezerwuj bilet na okres od 1 grudnia do 11 stycznia
•    Bilety w cenie od 1 zł + 1 zł za rezerwację są dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com

Otwarcie świątecznego kalendarza PolskiBus.com jest doskonałym momentem, aby zaplanować podróż w rodzinne strony czy też sylwestrowy wyjazd ze znajomymi. Nowa pula biletów jest dostępna od dziś, tj. 2 października i umożliwia wszystkim pasażerom rezerwację biletów w terminie od 1 grudnia do 11 stycznia. Bilety w atrakcyjnej cenie zaczynającej się od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej są już dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com.
„Otwarcie kalendarza na zimowy okres to doskonała okazja, aby już teraz zarezerwować bilety dla siebie i swoich najbliższych na przedświąteczne podróże oraz sylwestrowe wypady. To także idealny moment, aby udać się na zakupy do jednego z 22 polskich i 6 europejskich lokalizacji. Polecamy również odwiedzić jarmarki świąteczne. W tym celu możemy udać się na przykład do Wiednia, Pragi lub Bratysławy, gdzie będzie można poczuć niepowtarzalny świąteczny klimat najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych jarmarków europejskich. Pamiętajmy, że okres od początku grudnia oraz początek stycznia to przede wszystkim czas, w którym wiele osób decyduje się na wyjazd do rodziny i najbliższych. Dlatego warto jak najszybciej zaplanować swoją podróż i kupić bilety w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.
Bilety na okres od 1 grudnia do 11 stycznia można już teraz zarezerwować korzystając z łatwej w obsłudze i intuicyjnej wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis znajduje się w zakładce http://www.polskibus.com/service-advisories/301.
Wszyscy pasażerowie podróżujący z PolskiBus.com na wszystkich liniach mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

 

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 8,5 miliona pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.