Wizz Tours, portal należący do grupy Wizz Air, największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, świętuje Walentynki wyjątkową promocją CITYLOVER i BEACHLOVER*. Wizz Tours oferuje szeroki wybór pakietów wyjazdowych dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, w tym także wyjazdów weekendowych typu “city break”.

 

Wyjątkowa oferta Wizz Tours skierowana jest do osób szukających okazji, aby wyruszyć w kilkudniową podróż i spędzić niezapomniany czas w jednym z miast z siatki połączeń Wizz Air lub wypocząć na plaży.

 

Zima to nie tylko wyjazdy na narty. To doskonały czas, aby wyruszyć w nieznane i poznać wyjątkowo klimatyczne miejsca w Europie i poza nią. Zastanawiasz się, gdzie zabrać swoją ukochaną osobę? Zainspiruj się naszymi propozycjami wyjazdów typu “city break” bądź wybierz wakacje na plaży i podróżuj! To doskonały sposób powiedzenia „Kocham Cię”.

 

Idealnym kierunkiem na romantyczną podróż jest Werona, mekka zakochanych. Losy Romea i Julii nadal poruszają miliony serc, a miasto cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród miłośników twórczości Szekspira. Zabierz swoją ukochaną osobę, odwiedź dom Julii i stań na słynnym balkonie. Verona urzeka bogactwem rzymskich zabytków wspaniałą włoską kuchnią, a także strukturą miejską i architekturą. Równie ciekawym kierunkiem jest, leżąca na styku Niemiec, Francji i Szwajcarii, Bazylea. Klimatyczne uliczki miasta są wspaniałym plenerem na romantyczny spacer, a mnogość muzeów zadowoli każdego amatora sztuki. W bogatej ofercie pakietów Wizz Tours jest także zielone Bordeaux, które kusi urokliwymi parkami i otwartymi przestrzeniami. Nie można przegapić okazji do skosztowania pysznych pomme d’amour – zwanych jabłkami miłości, czerwonych owoców zanurzonych w karmelu. Wieczór najlepiej spędzić podziwiając odbicie XVIII-wiecznych budynków w Miroire d’Eau, lustrze wody, imponujących rozmiarów tafli zajmującej prawie 4000 metrów kwadratowych. Pożegnać dzień można równie przyjemnie w uchodzącym za jedno z najpiękniejszych miast Portugalii, Porto. Podziwać panoramę miasta najlepiej z kieliszkiem tutejszego wina w ręku w jednej z licznych winnic lub z zawieszonej wzdłuż rzeki Douro kolejki linowej.

 

Oferta Wizz Tours to nie tylko najbardziej atrakcyjne cenowo pakiety, ale również oszczędność czasu spędzonego na poszukiwaniu i organizowaniu poszczególnych elementów podróży na licznych stronach internetowych. Pakiety Wizz Tours zawierają przelot i zakwaterowanie. Mogą być również rozbudowane o inne dodatkowe usługi. Przystępny i klarowny proces rezerwacji znacznie ułatwia organizację wyjazdu.