Trzy hotele należące do sieci Focus Hotels zostały nominowane do plebiscytu Hotel Roku 2015 organizowanego przez HRS we współpracy z Wirtualną Polską oraz magazynem Forbes.

4-gwiazdkowy obiekt w Inowrocławiu nominowano w kategorii Premiera, łódzki hotel w kategorii Business Tariff, natomiast Focus w Chorzowie pretenduje do tytułu hotelu roku w dwóch kategoriach: MICE oraz Hotel Biznesowy.

Portal rezerwacyjny HRS.pl wraz serwisem Wirtualna Polska oraz magazynem Forbes, zorganizował plebiscyt „Hotel Roku 2015”, który ma na celu wyłonienie najlepszych polskich obiektów hotelowych w ocenie podróżujących. W tym roku aż trzy obiekty sieci Focus Hotels otrzymały nominacje w czterech kategoriach konkursowych.
Hotel Focus Premium Inowrocław, usytuowany w samym centrum miasta niedaleko Parku Solankowego, został wyróżniony nominacją w kategorii Premiera. Otwarcie 4-gwiazdkowego obiektu miało miejsce w maju 2014 roku, a jego atrakcyjna oferta od razu przyciągnęła zarówno gości biznesowych, jak i turystów indywidualnych, korzystających z uzdrowiskowych walorów miasta.
W kategorii Business Tariff jedna z nominacji przypadła łódzkiemu hotelowi Focus, który znajduje się w zabytkowym budynku Fabryki Bawełny Juliusza Kindermanna. Obecnie odrestaurowany i nowoczesny obiekt cieszy się popularnością między innymi dzięki atrakcyjnej lokalizacji – zaledwie 10 minut spacerem od ul. Piotrkowskiej.
Hotel Focus Katowice Chorzów został nominowany aż w dwóch kategoriach plebiscytu – MICE oraz Hotel Biznesowy. Śląski obiekt dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym i gastronomicznym, a największa z sal przystosowana jest do ekspozycji samochodu osobowego. Pokoje hotelowe są jasne i przestronne oraz wyposażone w sprzęt niezbędny do pracy.
– Bardzo nas cieszy, że w tym roku trzy nasze hotele zostały wyróżnione w aż 4 kategoriach prestiżowego plebiscytu HRS. Jest to dla nas wiarygodne potwierdzenie tego, że strategia prowadzenia sieci jest właściwa, a jej realizacja daje ponadprzeciętne efekty. Istotnym dowodem na sukcesywny rozwój sieci i wszechstronność oferowanych usług, jest także podwójne wyróżnienie naszego śląskiego obiektu. Jednocześnie mamy dużą nadzieję na osiągnięcie sukcesu podczas rozstrzygnięcia konkursu – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.

 

***

 

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa Immobile S.A.
Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu. Jako miejskie hotele biznesowe prezentują nowy standard w swojej kategorii. Każdy z nich posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt użytkowy, saunę oraz siłownię. Wyróżnikiem sieci jest darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu, nieograniczony dostęp do sauny i siłowni, kawa i kanapka na drogę gratis oraz bezpłatny nocleg dla dzieci i młodzieży do lat 18 w pokoju z rodzicami.