Badania trendów podróżniczych ABTA Travel Trends pokazują wyraźnie, że moda na weekendowe wypady nie tylko nie przemija, ale wręcz zyskuje coraz więcej fanów. Wśród najchętniej wybieranych lokalizacji na weekendowy wyjazd w 2018 roku znalazły się między innymi Berlin, Wiedeń oraz Rzym. W odpowiedzi na zapotrzebowanie gości, Hilton przygotował specjalną ofertę na długie weekendy, dzięki której weekendowe podróże będą jeszcze bardziej atrakcyjne.

 

Oferta obejmuje 50% zniżki na noc z niedzieli na sobotę w hotelach Hilton w Europie oraz taką samą promocję na dwudniowe pobyty w hotelach Hilton na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

 

Promocja na weekendowe pobyty rozpoczynające się w czwartek, piątek lub sobotę już ruszyła. Mogą z niej skorzystać goście zatrzymujący się we wszystkich hotelach z portfolio Hilton, w tym również w Hampton by Hilton i Hilton Garden Inn.

 

Więcej informacji na temat weekendowej promocji jest dostępnych na stronie www.hilton.com. Goście rezerwujący pobyt bezpośrednio na stronie mają gwarancję uzyskania najlepszej ceny.

 

1.Berlin od 1067 PLN za 3 noce*

 

Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz – niedziela 50% taniej

 

2.Dublin od 1896 PLNza 3 noce*

 

Hilton Garden Inn Dublin Custom House – niedziela 50% taniej

 

3.Malaga od 1098 PLN za 3 noce*

 

Hilton Garden Inn Malaga – niedziela 50% taniej

 

 4.Rzym od 1129 PLN za 3 noce*

 

Hilton Garden Inn Rome Claridge – niedziela 50% taniej

 

5.Wiedeń od 922 PLN za 3 noce*

 

Hilton Garden Inn Vienna South – niedziela 50% taniej

 

6.Wenecja od 1367,64 PLN za 3 noce*

 

Hilton Garden Inn Venice Mestre – niedziela 50% taniej