Natalia Siwiec, Klaudia Halejcio i Mariusz Pudzianowski gwiazdami otwarcia sezonu letniego w Tatralandii
Polski Team był bezkonkurencyjny podczas otwarcia sezonu w Tatralandii. Ponad 400 osób, deszcz wraz ze słońcem, gorący doping, a przede wszystkim moc atrakcji towarzyszyły inauguracji nowego sezonu letniego w Tatralandii.

Cztery konkurencje, trzy zespoły narodowe – z Polski, Czech i Słowacji – termalne baseny, zjeżdżalnie i tropikalny klimat – tak wyglądało to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Water Battle, w którym uczestniczą wspólnie, gwiazdy, sportowcy, muzycy, dziennikarze i przede wszystkim obecni w Tatralandii turyści oficjalnie rozpoczęło lato pod Tatrami.
Emocje, zabawa, adrenalina, a także przyjemny, zabawowy nastrój panujący na kąpielisku, powoduje, że coraz więcej Polaków wybiera Tatralandię na miejsce swojego wypoczynku. Widok pędzącego na zjeżdżalni Mariusza Pudzianowskiego czy też Natalia Siwiec w roli kapitana okrętu piratów to rzecz niecodzienna. Ale taka jest właśnie Bitwa Wodna Gwiazd. W tym roku  Mariusz Pudzianowski pobił polski rekord prędkości zjeżdżając jedną z najbardziej ekstremalni zjeżdżalni Boomerang. W tej ekstremalnej eskapadzie towarzyszyła Klaudia Halejcio, która po szczęśliwym zjeździe stwierdziła: „byłam bliska wypadnięcia z pontonu, ale Mariusz złapał mnie w ostatniej chwili i uratował. Każdy powinien spróbować takiego zjazdu. Super !!!”.
„Sezon uważamy za otwarty -powiedziała Sylwia Artzova, wręczając nagrody zwycięskim zespołom – nowe atrakcje, gwarancja pogody, miejsca zabaw dla dzieci, wygodne domki w Holliday Village i coraz lepsza kuchnia w naszych restauracjach w Tatralandii, na pewno spodobają się rodzinom z Polski. Zapraszamy przez całe lato i życzymy świetnej zabawy”.
Na koniec warto dodać , że w tym roku gospodarze TATRALANDII przygotowali specjalną letnią ofertę wejścia dla dzieci do lat 12 w cenie 1 euro za cały dzień. Wystarczy zapoznać się z informacjami na stronie www.tatralandia.sk i założyć kartę lojalnością Liptov Card. Jak wyliczają właściciele ośrodka, czteroosobowa rodzina może oszczędzić nawet do 28 euro.