DWA NOWE PAKIETY I ZNIŻKI NA BAGAŻ
Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej*, wprowadza dodatkowe korzyści i nowe usługi w ramach programu WIZZ Discount Club.

Teraz poza gwarantowanymi zniżkami na loty Wizz Air, pasażerowie otrzymują także możliwość obniżenia kosztów bagażu dla wszystkich rezerwacji dokonanych w trakcie rocznego członkostwa WIZZ Discount Club. Klientom zaprezentowane zostały dwa nowe typy członkostwa: WIZZ Discount Club Standard, które umożliwia korzystanie ze zniżek w trakcie podróży posiadaczowi konta oraz jednej osobie towarzyszącej. Nowością jest także pakiet WIZZ Discount Club Grupa, który oferuje wspomniane korzyści większej liczbie znajomych czy rodziny, podróżujących z członkiem WIZZ Discount Club.
Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: „Z przyjemnością informujemy o znaczących ulepszeniach programu WIZZ Discount Club. Ponad pięćset tysięcy klientów programu świadczy o wielkim sukcesie oferty, popularnej szczególnie pośród pasażerów, poszukujących oszczędności za każdym razem, gdy korzystają z niskokosztowych lotów Wizz Air. Gwarantowana obniżka wysokości 45 PLN na przelot i 23 PLN na bagaż  powoduje, iż oferta WIZZ Discount Club staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Teraz lojalność Klientów nagradzana jest również poprzez większe oszczędności przy rezerwacjach na loty, dokonywanych w trakcie rocznego członkostwa. Opcja Standard w cenie 139 PLN/rok udostępnia zniżki dla 2 pasażerów na jednej rezerwacji. Podróżujący w grupach do 6 osób, zyskają najwięcej wybierając opcję Grupa w cenie 229 PLN/rok. Nowe pakiety WIZZ Discount Club są już dostępne w sprzedaży na stronie wizzair.com”
Obecni członkowie WIZZ Discount Club mogą przekonwertować swoje konta na nowe opcje przy kolejnej rezerwacji na wizzair.com lub pozostać przy dotychczasowych warunkach WIZZ Discount Club do czasu wygaśnięcia rocznego członkostwa.

O Wizz Air:
Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 54 samolotów typu Airbus A320 latających z 18 baz na ponad 340 trasach łączących 104 lokalizacje w 36 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2 100 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 13,9 miliona pasażerów do końca marca 2014 r*. Na wizztours.com oferowane są wysokiej jakości pakiety wakacyjne. WIZZ Tours to platforma łącząca usługi rezerwacji lotów i miejsc hotelowych na trasach oferowanych przez linię Wizz Air.
*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2014 r.(„FY 2014”). 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państw jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.

 

 Już teraz można śledzić Wizz Air na Twitterze: @wizzair

Dodatkowe informacje:
•    Wszystkie loty realizowane na pokładach samolotów Airbus A320
•    By uzyskać dostęp do zdjęć floty oraz załogi Wizz Air, odwiedź: http://wizzair.com/en-GB/press
•    Przygotowując się do zmian w ofercie WIZZ Discount Club, Wizz Air zbadał ruch w rezerwacjach w okresie 2013-2014. Potwierdzono, iż 99 proc. rezerwacji zostało dokonanych dla grup do 6 pasażerów, w czym 83 proc. stanowiły rezerwacje dla 1-2 osób. Grupy liczące więcej niż 7 osób stanowiły zaledwie 1% wszystkich rezerwacji. Zniżki na duży bagaż podręczny oraz na bagaż rejestrowany z pewnością przyczynią się do wzrostu popularności WIZZ Discount Club.