Posmakuj prawdziwej pizzy i skosztuj wybornego cappuccino w Rzymie, Bolonii lub Florencji!

Warszawa, 22 października 2014 r. – KLM tym razem kusi wyprawą do trzech zabytkowych i popularnych miast we Włoszech: Rzymu i Bolonii (w cenie od 799 PLN) oraz Florencji (od 699 PLN). Tańsze loty można rezerwować od 23 do 25 października br. a podróż należy zrealizować do 28 lutego 2015 roku  – zatem to świetna okazja, by już teraz zaplanować romantyczne Walentynki! Dla niezdecydowanych KLM oferuje możliwość zmiany daty lotu za dodatkową opłatą w wysokości 70 euro. Wszystkie oferty holenderskiego przewoźnika dostępne są na stronie www.klm.pl.

Bella Italia zaprasza! Rzym i Bolonia w cenie od 799 PLN, Florencja za 699 PLN
To dobra oferta dla tych, którzy od dawna marzyli by odwiedzić Włochy i posmakować tamtejszej wyśmienitej kuchni, biesiadując we włoskich knajpkach. Trudno w kilku zdaniach oddać atmosferę najwspanialszego miasta Włoch! W Rzymie jest tak wiele do zobaczenia. Na początek zachwycający o każdej porze roku Panteon, barokowa Fontanna di Trevi i wiele innych atrakcji. Natomiast na liście miejsc, które proponujemy zobaczyć w Bolonii, obowiązkowo umieszczamy  Bazylikę św. Petroniusza. Budowaną ją przez około 260 lat! W chwili odpoczynku, spróbujcie pysznego lokalnego makaronu bolognese. Zwiedzając Bolonię, odkryjecie szybko, dlaczego bywa nazywana „czerwonym miastem”.  

Równie ciekawą opcją może być wyjazd do Florencji, często określanej najpiękniejszym miastem na świecie. Ze szczytu Katedry Santa Maria del Fiore rozpościera się wspaniała panorama miasta. Nie przegapcie Kościoła Santa Maria Novella, gdzie znajduje się stary zegar astronomiczny z 1572 roku! Polecamy również pyszne lody na Ponte Vecchio.

Promocyjne bilety lotnicze KLM można rezerwować na stronie www.klm.pl, pod numerem telefonu +48 (22) 55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju. Wybierając holenderską linię warto zwrócić uwagę na największe atuty podróży tzw. „tradycyjną linią”. Wszystkie wyloty KLM realizowane są z lotniska Chopina w Warszawie. W przeciwieństwie do tanich linii, KLM oferuje w czasie lotu bezpłatne napoje i przekąski, a każdy z pasażerów może ze sobą zabrać bez dodatkowych opłat duży bagaż podręczny (do 12 kg). Ponadto pasażerowie „niebieskiej” linii, mają możliwość zbierania Mil w programie lojalnościowym linii (Flying Blue), które potem wymienia się na przeloty i udogodnienia podczas podróży. KLM oferuje 3 połączenia dziennie z Warszawy do Amsterdamu, a stamtąd liczne loty do Włoch. Dzięki temu, podróż można zaplanować tak, aby przy okazji zatrzymać się na kilka godzin w Amsterdamie i zwiedzić miasto. Mając na uwadze również fakt, że lotnisko bazowe KLM (oddalone zaledwie 15 minut od centrum!) oferuje wygodne połączenie kolejowe.

Włoska promocja KLM w sprzedaży od 23 do 25 października br.

Miasto

Cena

Bolonia

799 PLN

Florencja

699 PLN

Rzym

799 PLN

 

 

 

 

 

*Podane ceny w obie strony zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych (które przy zakupie na www.klm.pl wynoszą 0 PLN).
***
KLM Royal Dutch Airlines (holenderskie Królewskie Linie Lotnicze) powstała 7 października 1919 roku i jest obecnie najstarszą linią lotniczą na świecie, która nadal działa pod swoją oryginalną nazwą. KLM dysponuje flotą 206 samolotów i zatrudnia 32 tys. pracowników. Ze swojego lotniska bazowego Amsterdam-Schiphol, które odwiedza rocznie ponad 51 milionów pasażerów, holenderski przewoźnik oferuje połączenia do 130 miast. Linia KLM stanowi główny filar Grupy KLM, do której należą również Cityhopper, Transavia.com i Martinair. W 2004 roku linie lotnicze KLM wraz z Air France stworzyły Grupę Air France-KLM − jeden z największych sojuszy w transporcie lotniczym. Obydwie linie dysponują potężną siatką połączeń, która  liczy obecnie 231 kierunków w blisko 103 krajach. KLM wspólnie z Air France, oferuje bardzo atrakcyjny program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 24,5 mln członków. Grupa Air France KLM wspólnie z partnerskimi liniami – Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Linie KLM i Air France należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 20 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń: ponad 16 tys. lotów dziennie, do 1052 miejsc, w 177 krajach.
Więcej informacji o KLM dostępnych jest na stronie: www.klm.pl. Aktualne oferty promocyjne znaleźć można na: www.klm.pl oraz pod numerem telefonu: +48 (22)  55 66 444.