•    PolskiBus.com został wyróżniony jako National Champion w konkursie European Businnes Award 2014/15 w kategorii The Award for Customer Focus.
•    Wyjątkowe wyróżnienie pozwala rywalizować firmie w wielkim finale konkursu wraz z 57 firmami z całej Europy
•    Już teraz zagłosuj na PolskiBus.com –
http://www.businessawardseurope.com/vote/detail/the-award-for-customer-focus-1/12305

Z przyjemnością ogłaszamy, że PolskiBus.com zdobył tytuł National Champion w kategorii The Award for Customer Focus. To wyjątkowe wyróżnienie pozwala rywalizować firmie w wielkim finale konkursu European Businnes Award 2014/15 wraz z 57 firmami z całej Europy, które walczą o głosy publiczności w swojej kategorii.
Zagłosuj na PolskiBus.com!
Tegoroczna 8 edycja prestiżowego konkursu European Businnes Award przyciągnęła 24 000 firm z 33 krajów. Nagrody przyznawane są w 10 kategoriach. Jedną z nich jest The Award for Customers Focus, która wyróżnia przedsiębiorstwa za rozwój ze szczególnym zrozumieniem wartości i potrzeb Klientów. Firmy nominowane w tej kategorii muszą także spełniać warunek dynamicznego rozwoju oraz zwiększenia swojej rentowności przy jednoczesnym spełnieniu wymogu stawiania klienta na pierwszym miejscu.
„Zdobycie tytułu National Champion jest dla nas ogromnym zaszczytem. Dzięki temu wyróżnieniu będziemy mogli reprezentować Polskę w rywalizacji o nagrodę w kategorii The Award for Customer Focus. Cieszymy się również, że nasz ciągły rozwój jest doceniany zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Mam nadzieję, że zmiany jakie dokonały się w ciągu ostatniego roku, czyli wprowadzenie nowych linii, rozszerzenie siatki połączeń o nowe miasta oraz europejskie stolice, a także zwiększenie floty sprawi, że pasażerowie jeszcze chętniej będą podróżować z PolskiBus.com. Teraz wszystko w Państwa rękach! Zapraszamy do głosowania na PolskiBus.com!” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy

PolskiBus.com
Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie: www.businessawardseurope.com.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.