Startuje Wielka Wiosenna Bonanza!

•    PolskiBus.com w ramach Wielkiej Wiosennej Bonanzy wprowadza kody promocyjne na ponad 100 000 biletów w cenie 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację
•    Bilety można rezerwować od dziś do 31 maja 2015
•    Promocja dotyczy wszystkich tras PolskiBus.com na podróże w terminie
od 22 kwietnia do 19 czerwca 2015 roku
•    Aby skorzystać z oferty należy wpisać kod promocyjny – WIOSNA
•    Nie zwlekaj, wejdź na www.polskibus.com i ciesz się biletami w cenie 1 zł + 1 zł za rezerwację!
Dziś, 22 kwietnia nastał dzień, w którym wszyscy podróżnicy mają możliwość wzięcia udziału w Wielkiej Wiosennej Bonanzie! PolskiBus.com, wiodący na polskim rynku przewoźnik autokarowy wita wiosnę wprowadzając specjalną ofertę, która jest niesamowitą okazją dla stałych oraz nowych klientów na zdobycie biletów na komfortowe podróże. Wielka Wiosenna Bonanza oferuje aż 100 000 biletów, które można rezerwować już od dziś do 31 maja na podróże, które odbędą się w terminie od 22 kwietnia do 19 czerwca 2015 roku. Kody promocyjne dotyczą całej siatki połączeń PolskiBus.com. Aby zdobyć bilety w tej fantastycznej cenie wystarczy wejść na stronę www.polskibus.com i wpisać kod promocyjny – WIOSNA. Nie czekaj i rezerwuj już teraz!
Czekaliście na promocję PolskiBus.com? Mamy wspaniałą wiadomość! Wielka Wiosenna Bonanza właśnie się rozpoczyna oferując aż 100 000 biletów w najatrakcyjniejszej na rynku cenie 1 zł + 1 zł za rezerwację! Co należy zrobić, aby skorzystać z niecodziennej promocji? Po prostu wejdź na www.polskibus.com i podczas procesu rezerwacji w odpowiedniej rubryce wpisz kod promocyjny – WIOSNA. Bądź jednym ze 100 000 szczęśliwców!
Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji zachęca: „PolskiBus.com jako wiodąca firma na rynku oraz jedna z najbardziej zaufanych i rozpoznawalnych marek w Polsce ma przyjemność zaprezentować Wielką Wiosenną Bonanzę oferującą ponad 100 000 biletów w cenie już od 1 zł + 1 zł za rezerwację! Dodatkowo przy tej okazji nasi pasażerowie po raz pierwszy mają możliwość skorzystania z kodów promocyjnych, co jest wstępem do kolejnych zaskakujących akcji promocyjnych! Ta specjalna oferta jest skierowana do naszych stałych i lojalnych klientów, jak również tych, którzy jeszcze z nami nie podróżowali. Nie zwlekajcie, im wcześniej się zdecydujecie, tym macie większe szanse na upolowanie promocyjnych biletów na komfortowe podróże w ramach całej siatki połączeń PolskiBus.com w kolejnych słonecznych miesiącach.”
Pasażerowie udający się w podróż z PolskiBus.com na wszystkich liniach mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, uchylne, wygodne skórzane fotele, klimatyzację, toaletę, możliwość zabrania wózka inwalidzkiego oraz bezpłatny poczęstunek (na wybranych trasach). Wszystkie autokary marki Van Hool i ADL Plaxton wchodzące w skład floty PolskiBus.com cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. Ceny biletów na wszystkie połączenia PolskiBus.com rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację i są dostępne na stronie www.polskibus.com.
Więcej szczegółów na temat aktualnej oferty oraz kodów promocyjnych możecie znaleźć na stronie internetowej www.polskibus.com oraz na fan page’u firmy na Facebook www.facebook.com/polskibus. Regulamin promocji znajduje się tutaj. Serdecznie zapraszamy!