Kolejna, trzecia już edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2014 roku na warszawskim Torwarze. Dotychczasowa formuła targów będzie kontynuowana. Obok oferty wystawców – ośrodków promocji krajów i regionów, touroperatorów, biur podróży, hoteli, ośrodków SPA, uzdrowisk, przewoźników, wydawców oraz mediów, magnesem dla gości będzie bogaty program wydarzeń, a w nim: spotkania i warsztaty z podróżnikami, także filmowe, kulinarne i muzyczne podróże po świecie.

Bilans dotychczasowych edycji Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE jest bardzo pozytywny. Zebraliśmy bardzo pochlebne recenzje na temat formuły wydarzenia. Targi PODRÓŻE zostały odebrane jako impreza, gdzie różnorodnej ofercie wystawców towarzyszą ważne wydarzenia środowiskowe, a przy tym wyróżniają się programem dla klientów indywidualnych. Świadczą o tym dziesiątki spotkań ze znanymi podróżnikami, dyskusji, projekcji filmów a także pokazów dla początkujących i wytrawnych podróżników, miłośników relaksu w słońcu, amatorów zimowych szaleństw, zwolenników rodzinnego wypoczynku – mówi Jacek Oryl – prezes zarządu Murator EXPO sp. z o.o. i dyrektor WTT PODRÓŻE.

Wracamy przy tym do listopadowego terminu wydarzenia. Połowa miesiąca wydaje się być idealnym momentem na targi turystyczne w Warszawie, co zgodnie w przeprowadzanych przez nas ankietach podkreślali wystawcy, takie też były opinie wielu innych przedstawicieli branży. Organizując targi w listopadzie (przypominam, że ubiegłoroczny grudniowy termin uzależniony został w dużej mierze od odbywającego się na Stadionie Narodowym szczytu klimatycznego) zmniejszamy znacznie ryzyko kapryśnej zimowej pogody i  nie konkurujemy z wszechobecną w grudniu tematyką świąteczną.

Co do miejsca – zdecydowaliśmy się jednak przenieść Warszawskie Targi Turystyczne na TORWAR. To na wskroś sprawdzona lokalizacja, w ciągu 12 lat zorganizowaliśmy na TORWARZE ponad 60! imprez targowych – targów mieszkaniowych, budowlanych, wnętrzarskich, sprzętu wędkarskiego  i innych. Obiekt jest doskonale położony i skomunikowany, a standard powierzchni wystawienniczej pozwala na aranżację stoisk dowolnej wielkości i wysokości. Bardzo bogaty program towarzyszący targom może być tu również z powodzeniem realizowany. Jestem przekonany, że najbliższa edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE będzie kolejnym rokiem służącym rozwojowi tej imprezy – dodaje Jacek Oryl.

3. Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE
14-16 listopada 2014 roku
COS TORWAR, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa