Warszawa, 27 kwietnia 2015 r. – Tylko do 4 maja br. taniej linami Air France KLM polecimy do aż 4 brazylijskich miast! Od dziś przeloty do Brasilii, Porto Allegre, Rio de Janeiro oraz Sao Paulo rezerwować można już od 2199 PLN.

Gratką jest także Antananarivo na Madagaskarze w cenie od 2999 PLN! Szczegóły promocji dostępne są na www.airfrance.pl i www.klm.pl, pod numerami telefonów +48 (22) 55 66 400; +48 (22) 55 66 444 oraz z biurach podróży w całej Polsce.

Madagaskar jest czwartą pod względem wielkości wyspą na świecie. Można tu spotkać m.in. skaczące lemury, ćmy wielkości talerza, gekony liścioogonowe, a nawet mięsożerne rośliny! Punktem obowiązkowym są też oczywiście baobaby. Około 80% występujących tu zwierząt – to gatunki endemiczne, czyli nie spotkamy ich nigdzie poza tą wyspą. Osoby, które marzyły o wypoczynku na Madagaskarze tylko do 4 maja br. mogą skorzystać z najnowszej promocji linii Air France i zarezerwować przelot do Antananarivo już od 2999 PLN!  

Atrakcyjne ceny otrzymały również 4 miasta w Brazylii. Do 4 maja br. przeloty linią Air France do Brasilii i Porto Allegre oraz liniami Air France i KLM do Rio de Janeiro  i Sao Paulo dostępne są w cenie od 2199 PLN. Linie Air France KLM są liderami pod względem gęstości siatki połączeń lotniczych w Ameryce Południowej i na Karaibach. Obecnie w tym regionie oferują loty do 25 miast. Są to popularne kierunki, takie jak np. Buenos Aires, Lima, Dominikana czy Kuba oraz te mniej rozpoznawane, jak np. Santiago de Chile, Bogota, Caracas czy Quito.

Dzięki współpracy KLM z platformą Airbnb można od razu na stronie www.klm.pl zarezerwować zarówno przelot jak i nocleg. W przypadku Sao Paulo ceny zakwaterowania dla 1 osoby zaczynają się już od około 69 PLN za dobę, Rio de Janeiro od 88 PLN, a Brasilii i Porto Allegre od 77 PLN. Pełna oferta dostępna jest na https://www.klm.com/destinations/pl/en/south-america/brazil. Aby dokonać rezerwacji noclegu wystarczy na stronie www.klm.pl, w zakładce Przygotuj się do podróży (Prepare for travel), wejść do sekcji Przewodniki (Destination Guide) i wybrać miasto docelowe, następnie Zakwaterowanie (Accommodation), a wyszukiwarka pokaże pełną gamę noclegów dostępnych w interesującym nas miejscu.

 

***

Air France KLM
Grupa Air France KLM jest czołowym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Jej głównym obszarem działalności jest transport pasażerów, towarów oraz obsługa techniczna samolotów. Obecnie Air France KLM może poszczycić się ponad 77,3 mln pasażerów i transportem 1,3 mln ton ładunków rocznie. Linie Air France KLM mają dwa porty bazowe: im. Charles’a de Gaulle’a w Paryżu i Amsterdam-Schiphol. Grupa obsługuje łącznie 231 portów lotniczych zlokalizowanych w 103 krajach, a jej flota liczy 552 samoloty. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, do którego przystąpiło już ponad 24,5 mln członków.  Air France KLM wspólnie z partnerskimi liniami – Delta i Alitalia – tworzą największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Air France i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 20 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń:  ponad 16 323 tys. lotów dziennie, do 1052  miast, w 177  krajach.
Więcej informacji o Air France KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Aktualne oferty promocyjne znaleźć można na stronach: www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.