INTERFERIE Argentyt w Dąbkach rozwiązało odwieczny problem rodziców opieki nad dziećmi podczas sylwestra. Ten nadmorski ośrodek organizuje 31 grudnia specjalne wieczorne animacje dla maluchów i profesjonalną nocną opiekę. Rodzice mogą w tym czasie bawić się i witać Nowy Rok.

– Od ponad 20 lat przyjmujemy gości w naszych obiektach w górach i nad morzem, kładąc szczególny nacisk na wspólny rodzinny wypoczynek pełen radości i relaksu. INTERFERIE Argentyt jest rodzinnym ośrodkiem pełniącym także funkcję największego dziecięcego sanatorium. O tej porze roku gościmy rodziny, które spędzają u nas pełne niezwykłego klimatu święta i sylwestrową zabawę. Dbając o komfort wypoczynku rodziców i ich pociech postanowiliśmy zorganizować bal połączony z animacjami dla maluchów i nocną opieką nad nimi – informuje Zbigniew Rokicki, dyrektor INTERFERIE Argentyt w Dąbkach.  
Huczną zabawę rozpocznie wspólna rodzinna kolacja o godzinie 20.00. Następnie dzieci będą mogły do godziny 22.00 bawić się na sali balowej wspólnie z rodzicami lub… w  świetlicy w trakcie rozlicznych gier, zabaw oraz konkursów pod opieką profesjonalnej opiekunki aż do godziny 00.30. W tym czasie nie zabraknie także czytania i projekcji ulubionych bajek. Najwytrwalsi uczestnicy dziecięcego balu powitają Nowy Rok toastem z owocowego napoju musującego oraz sztucznymi ogniami, będą również mogły razem z rodzicami zobaczyć pokaz fajerwerków. Dla dzieci, które wcześniej zmorzy sen przygotowany zostanie specjalny pokój z wygodnymi łóżkami. Rodzice będą mogli w tym czasie bawić się i podziwiać pokazy sztucznych ogni.
Szczegóły na www.interferie.pl