– szybciej, wygodniej i taniej

2 lutego rusza serwis internetowy biletynatargi.pl. Strona jest nowym narzędziem spółki Murator EXPO do internetowej sprzedaży biletów na targi. Służy również jako system do rejestracji targowych gości.

Firma Murator EXPO proponowała dotychczas zwiedzającym targi zakup biletów na wybrane wydarzenia za pośrednictwem partnerów – serwisów biletowych czy zakupów grupowych.

Platforma biletynatargi.pl to nowa usługa Murator EXPO, która umożliwia wszystkim chętnym zakup wejściówki lub rejestrację na dowolne wydarzenie bez kolejek i kłopotu, w atrakcyjnej cenie. Za bilety zapłacić można za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl dzięki czemu użytkownik otrzyma bilet bezpośrednio po dokonaniu zapłaty. Bilet, wysyłany na adres poczty elektronicznej klienta, należy wydrukować i zabrać na targi.

Nowy serwis to również narzędzie, które w znaczący sposób usprawni akredytację dziennikarzy. Po wypełnieniu dostępnego w serwisie formularza akredytacji, przedstawicie mediów otrzymają voucher opatrzony kodem QR, który po zeskanowaniu w targowej rejestracji zostanie wymieniony na identyfikator.

Z tej funkcjonalności będą również mogli skorzystać przedstawicie innych grup uprawnionych do nieodpłatnego wstępu po zarejestrowaniu się, tj. grupy szkolne czy goście branżowi. Proces rejestracji będzie wyglądał analogicznie do akredytacji mediów.

Serwis został zrealizowany na zlecenie Murator EXPO przez SUPERMEDIA Interactive.

W przedsprzedaży w chwili uruchomienia w serwisie dostępne są bilety na Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA i na Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – w korzystniejszej niż w kasach cenie.

Zapraszamy: www.biletynatargi.pl