W ramach zbliżających się Walentynek, sieć Focus Hotels przygotowała specjalną ofertę, dzięki której goście będą mogli spędzić weekend 13-14 lutego w wyjątkowy sposób.

Promocja „focus on Love” to pakiet, w którego skład wchodzi zakwaterowanie w atrakcyjnej cenie oraz wykwintna kolacja z winem. Dodatkowo, goście mogą liczyć na wydłużony czas doby hotelowej, a także darmowy parking. Ponadto w obiekcie Focus Gdańsk, zorganizowane zostaną animacje dla dzieci w trakcie trwania kolacji rodziców.

Jak co roku, Sieć Focus Hotels przygotowała specjalną promocję dla zakochanych planujących romantyczny wyjazd walentynkowy. Z oferty „focus on Love”, będzie można skorzystać w dniach 13 i 14 lutego 2015 roku.

 W ramach promocji goście zostaną ugoszczeni w wygodnych pokojach z dużym łożem małżeńskim, a restauracje hotelowe zaserwują im romantyczną, 3-daniową kolację z winem. Zakochani nie będą musieli spieszyć się na śniadanie (które także jest w pakiecie), ponieważ Focus Hotels wydłuży czas trwania doby hotelowej oraz nie pobierze żadnych opłat za parking.

Oferta obowiązywać będzie w 5 hotelach Sieci (Gdańsk, Szczecin, Łódź, Chorzów, Inowrocław), a rezerwacji będzie można dokonać na jedną lub dwie doby. Ceny pakietów w przypadku pobytów jednodniowych zaczynają się już od 259 złotych, a dwudniowych – od 498 złotych. Osoby, które wykupią dłuższy pobyt, otrzymają obiadokolację w dniu przyjazdu w cenie.

Warto wspomnieć, że z okazji Walentynek szefowie kuchni Focus Hotels przygotowali dwie różne wersje specjalnego menu, składające się z trzech efektownych dań. Samą kolację walentynkową w atrakcyjnej cenie mogą zarezerwować również mieszkańcy miast, w których znajdują się hotele objęte promocją – bez konieczności wykupywania noclegu.

Hotel Focus w Gdańsku, zaoferuje dodatkowo atrakcyjne animacje dla dzieci w trakcie trwania kolacji rodziców. W godzinach 15:00-20:00 w Walentynki, profesjonalne animatorki będą zabawiać dzieci w specjalnie przystosowanej i zaaranżowanej sali konferencyjnej.

– Z doświadczenia wiemy, że ludzie coraz częściej poszukują tego typu ofert na Walentynki. Promocję wprowadzamy już kolejny rok z rzędu, ale za każdym razem staramy się ją udoskonalać. Mamy nadzieję, że tak korzystne ceny pakietów przyciągną do naszych hoteli wielu gości, a miła i profesjonalna obsługa przyczyni się do ich zadowolenia – mówi Anna Klimek, p.o. Kierownika Sprzedaży w sieci Focus Hotels.

***

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu. Jako miejskie hotele biznesowe prezentują nowy standard w swojej kategorii. Każdy z nich posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt użytkowy, saunę oraz siłownię. Wyróżnikiem sieci jest darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu, nieograniczony dostęp do sauny i siłowni, kawa i kanapka na drogę gratis oraz bezpłatny nocleg dla dzieci i młodzieży do lat 18 w pokoju z rodzicami.
www.focushotels.pl