Prezenty w formie przeżyć są coraz bardziej popularne w Polsce. Chęć podarowania upominku, który na długo pozostanie w pamięci to główny powód, dla którego szukamy oryginalnych pomysłów i wybieramy prezenty w formie emocji. Od 21 marca również w Tychach, w centrum handlowym Gemini Park, pojawił się punkt stacjonarny serwisu Prezentmarzeń. Jakie wybrane atrakcje czekają na Śląsku?

 

Domy strachu – na czym polega straszna wizyta?

Dom strachu to miejsce, które powinien odwiedzić każdy miłośnik grozy. Zostało stworzone specjalnie z myślą o tych, którzy szukają mocnych wrażeń. Przygotowane w nim mroczne scenerie przyprawią o szybsze bicie serca niejednego nieustraszonego fana grozy. Ciemne pomieszczenia, aktorzy wcielający się w upiorne postacie, przerażające rekwizyty i zaskakujące zdarzenia sprawią, że na długo zapamiętamy wizytę w tym miejscu.

Wizyta w domu strachu wymaga dużej odwagi. Zadaniem uczestników jest przejście specjalnie przygotowanej trasy. W całkowitej ciemności można skorzystać jedynie z jednej małej latarki. Trzeba być czujnym ponieważ, na każdym kroku czeka nas jakaś upiorna “niespodzianka”! Pokonać własne lęki i strach można w tajemniczych zakamarkach nawiedzonego domu. Przejście przez domu strachu odbywa się w kilkuosobowych grupach. Czas trwania uzależniony jest od wybranej lokalizacji.

 

OFF ROAD – ekstremalne emocje

Jazda terenowym autem po nieutwardzonych drogach, błotnistym lub piaszczystym terenie, pokonywanie licznych spadków i wzniesień, to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji. Jazda potężnej mocy rajdówką czy samochodem wyścigowym z turbodoładowanym silnikiem to przede wszystkim możliwość poczucia się chociaż przez chwilę, jak prawdziwy zawodnik sportu motorowego.

Jazdę OFF ROAD podzielić można na zabawę rekreacyjną i rajdy, które są przeprawami przez różnego rodzaju przeszkody np. rzeki, strome zjazdy, koleiny itd. Przystosowane do tego samochody to zmodyfikowane auta seryjne lub stworzone od początku modele, które posiadają ogromną moc przekazywaną na terenowe opony. Napęd 4×4 i wysokie zawieszenie sprawiają, że samochody te dojadą w niemal każde miejsce.

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Większość samochodów posiada wyciągarki, dzięki którym żadna sytuacja na drodze nie będzie problemem. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

 

Ponad 2700 atrakcji

Wśród ponad 2700 propozycji na niezapomniane i niestandardowe prezenty dostępne w Polsce i za granicą, są też takie jak na przykład skok ze spadochronem, lot balonem czy szybowcem, jazda Lamborghini, lot w tunelu aerodynamicznym jak również te bardziej stonowane pozycje z kategorii relaks czy kulinaria. W zależności od pomysłu na upominek, możemy dostarczyć obdarowanej osobie mocnych wrażeń za kierownicą, w powietrzu, w wodzie lub w bardziej kreatywnej formie podarowując jej na przykład lekcję tańca, kurs fotografii czy sesję zdjęciową.

Podążając za najnowszymi trendami i potrzebą punktów bezpośrednich wychodzimy do naszych Klientów otwierając kolejne punkty w różnych miastach. Niewątpliwym atutem takich punktów jest możliwość skorzystania z profesjonalnej porady wyspecjalizowanych konsultantów, którzy na stoisku pomagają dobrać odpowiedni podarunek dopasowany do wieku, zainteresowań czy marzeń odbiorcy, aby każdy mógł wybrać prezent w pełni dostosowany do oczekiwań i spełnić marzenia. – mówi Grzegoż Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

W centrum handlowym Gemini Park stoisko mieści się na poziomie 1, w sąsiedztwie takich marek jak Yes, Rossman, Smyk, Pepco, Itaka czy Rainbow Tours.

Do tej pory serwis Prezentmarzeń otworzył miejsca sprzedaży w największych polskich centrach handlowych takich jak: Arkadia w Warszawie, Magnolia Park we Wrocławiu czy w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi.