Doroczny ranking AERO International ocenił 60 największych przewoźników

Niemieckie pismo AERO International Magazine uplasowało EVA Air na 3 miejscu wśród najbardziej bezpiecznych linii lotniczych świata.

Od 2004 linia EVA Air 7-krotnie znajdowała się w pierwszej 10 najbardziej bezpiecznych linii, by w tym roku uzyskać 3 miejsce (w 2013 sklasyfikowano ją na 5 miejscu). Program bezpieczeństwa, jaki realizuje EVA Air pozwolił na zajęcie 3 miejsca tuż za Cathay Pacific i Emirates.

Rosnąca pozycja w rankingach oznacza, że EVA Air nie poprzestaje na osiągniętych sukcesach i wciąż ciężko pracuje nad poprawą bezpieczeństwa lotów.

EVA Air została ostatnio wysoko oceniona również przez AirlineRatings.com, znajdując się w pierwszej 10 najbezpieczniejszych linii lotniczych na świecie. Od początku swojego istnienia EVA Air nie odnotowała żadnego wypadku lotniczego. Bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług są zawsze priorytetem tej linii.

Powstała na Tajwanie w 1989 EVA Air świętowała 25 urodziny w 2014. Uzyskane w ostatnim rankingu 3 miejsce tuż za starszymi i większymi przewoźnikami pozwala w pełni cieszyć się z sukcesu.

Linia EVA Air jest również wysoko oceniana przez magazyn AERO International, w którego rankingu 7-krotnie od 2004 znalazła się wśród najbardziej bezpiecznych przewoźników. Audyty IATA (IOSA), przeprowadzane co dwa lata od 2005, także potwierdzają wysoki poziom bezpieczeństwa w EVA Air.

Miesięcznik AERO International skupia się na lotnictwie cywilnym, bazując na niemieckich analizach JACDEC (Jet Airliner Crash Data Evaluation Centre), organizacji powstałej w 1989, która monitoruje ponad 1000 operatorów i stanowi wiarygodne źródło informacji dotyczących bezpieczeństwa lotów.

Będąca członkiem Star Alliance, EVA Air jest pierwszą prywatną linią lotniczą działającą od 1989 na Tajwanie. Linia wchodzi w skład Evergreen Group i jest siostrzaną firmą Evergreen Line obsługującej kontenerowce. EVA Air ma połączenia z ponad 60 punktami w Azji, Oceanii, Europie i Ameryce Płn. Flota EVA Air składa się z około 70 Boeingów oraz Airbusów.

Przypominamy, że Eva Air oferuje we współpracy z LOTem oraz Austrian Airlines połączenia na trasie  Warszawa/Kraków – Wiedeń – Bangkok – Bangkok/Tajpej 4 razy w tygodniu, we wtorki, środy, piątki oraz niedziele.

Rozkład z Warszawy do Tajpej:

Wylot z Warszawy (WAW) o godz. 15.05, przylot do Wiednia (VIE) o godz, 16.30

Wylot z Wiednia (VIE) o godz. 19.25*, przylot do Tajpej (TPE) o godz. 17.10** następnego dnia

* we wtorki o godz. 18.35

** w środy o godz. 16.20

Rozkład z Warszawy do Bangkoku:

Wylot z Warszawy (WAW) o godz. 15.05, przylot do Wiednia (VIE) o godz, 16.30

Wylot z Wiednia (VIE) o godz. 19.25*, przylot do Bangkoku (BKK) o godz. 11.30** nastepnego dnia

* we wtorki o godz. 18.35

** w środy o godz. 10.40

Ponadto Eva Air oferuje we wspolpracy z LOTem połączenia z Warszawy:

1) codziennie przez Londyn.

 Odlot z LHR o godz, 21.20, przylot do TPE następnego dnia o godz. 21.45

2) we wtorki, czwartki oraz soboty przez Amsterdam.

 Odlot z AMS o godz, 21.40, przylot do TPE następnego dnia o godz. 20.25

3) w poniedziałki, czwartki, piątki oraz soboty przez Paryż.

 Odlot z CDG o godz, 11.20, przylot do TPE następnego dnia o godz. 7.05

Wszystkie rejsy z Europy, poza rejsami z Paryża, mają miedzylądowanie w Bangkoku w drodze do Tajpej.

   

W systemach rezerwacyjnych widoczne są atrakcyjne taryfy z Warszawy oraz Krakowa.

Więcej o EVA AIR na stroniewww.evaair.com.

EVA AIR jest również na facebooku:http://www.facebook.com/evaairwayscorporaz na YouTube: https://www.youtube.com/user/EVAAIRVIDEO?feature=watch.

Rezerwacja biletów EVA AIR na stroniewww.evaair.comw biurach IATAoraz w biurzeAVIAREPS