Rejsowa oferta Premium Yachting powiększa się o wyjątkową usługę dla fanów żeglarstwa oceanicznego. Już w bieżącym sezonie obok rejsów na luksusowych jachtach żaglowych, Klienci firmy mogą skorzystać z najszybszej jednostki regatowej na Bałtyku – jachcie żaglowym Zbigniewa „Gutka” Gutkowskiego, IMOCE 60. Do floty firmy dołączyły także jachty motorowe REGAL 255 Cuddy oraz AZIMUT 43. Wszystkie jednostki dostępne są już teraz na wodach Zatoki Gdańskiej.

Najbardziej niezwykłą propozycją w ofercie Premium Yachting jest obecnie jacht IMOCA 60. Jednostka została zbudowana w 2007 roku zgodnie z projektem biura Finot/Conq. To wyjątkowo szybki jacht mający opinię trudnego w prowadzeniu, ale niezastąpionego na kursach półwiatrowych. Pod wodzami Alexa Thomsona żaglówka wzięła udział m.in. w prestiżowych okołoziemskich regatach. Zbigniew Gutkowski zajął na niej 7 miejsce w regatach Transat Jacques Vabre i jako pierwszy Polak popłynął w prestiżowych Vendée Globe. Dziś najlepszy polski żeglarz oceaniczny na swoim jachcie przygotowuje się do regat BARCELONA WORLD RACE, które startują w grudniu bieżącego roku. Rejs na pokładzie tej jednostki pełen będzie niesamowitych wrażeń i niezapomnianych emocji.
Poszerzenie oferty Premium Yachting o jednostki motorowodne jest ukłonem w stronę fanów szybkości oraz nieskrępowanego wypoczynku na wodzie. Jednostki te oferują wygodę oraz komfort nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Dzięki tak szerokiej ofercie dostępnych jednostek, zainteresowani mają bardzo szerokie spektrum wyboru.
Jacht motorowodny REGAL 255 Cuddy to idealna propozycja dla miłośników szybkich i luksusowych jachtów motorowodnych. Wyposażony w silnik MerCruiser 350 MAG MPI (300 KM) z przekładnią Bravo Three nowej generacji, zapewniającą m.in. 8% lepsze przyspieszenie. Na pokładzie jachtu może komfortowo podróżować 6 osób.
Ostatnią z nowości w ofercie Premium Yachting jest AZIMUT 43. Cechuje się on niebanalną stylistyką i komfortowymi, ergonomicznymi rozwiązaniami. Jacht AZIMUT 43 to rodzinna, pięknie stylizowana jednostka, która jednorazowo może gościć na swoim pokładzie 18 osób oraz sternika. Cechą charakterystyczną tego jachtu jest przestronna i ergonomiczna kabina wyposażona w salon, aneks kuchenny z jadalnią oraz dwie kabiny sypialne.

Premium Yachting to firma specjalizująca się w usługach czarteru jachtów i organizacji luksusowych rejsów, zarówno na polskim wybrzeżu, jak również w odległych, zagranicznych destynacjach. Flota firmy składa się z ekskluzywnych jachtów żaglowych i motorowych. Oferta Premium Yachting skierowana jest do grupy bardzo wymagających Klientów, ceniących komfort i wysoką jakość obsługi.