13.06.2014 r. w klubie SKWER na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie Biuro Podróżników FLUGO zorganizowało ANTYPODY FLUGO COCKTAIL PARTY, na którym zaprezentowano 15. edycję katalogu DALEKICH WYPRAW.

Podczas spotkania rozlosowano wśród uczestników kilka wartościowych nagród w tym 3-dniowy pobyt w PAPAYA LAKE LODGE – pierwszej polskiej lodży w Ugandzie, kurs dla zespołu sprzedawców ufundowany przez firmę TIME FOR TEAM oraz 2 bilety do Dubaju sponsorowane przez linie EMIRATES.
Spotkanie urozmaiciła degustacja win z Nowej Zelandii i Australii oraz dobrej szkockiej whisky. Szczególną uwagę przykuły 2 gatunki wina z Nowej Zelandii z winnic – HUIA i HAHA.
Na ścianach Sali wyświetlono prezentacje multimedialne z Antypodów w tym fragmenty ZUPEŁNIE NOWA ZELANDIA- książki na Ipady autorstwa Jarka Sępka,, na głównej scenie wystąpiła krakowska grupa SAO ART. Dodatkowy wystrój Sali stanowiły zdjęcia z wypraw z Flugo do Australii autorstwa Karoliny Sypniewskiej, współpracującej ściśle z naszym magazynem „All Inclusive”, oraz Jarka Sępka z Nowej Zelandii.
Spotkanie zakończyło się po 2 w nocy…