dla przedstawicieli branży turystycznej

Rejestracja do 13 lutego 2015 r.
Warszawa, 9 lutego 2015 r. – Holiday Extras, lider na rynku europejskim w za-kresie świadczenia usług parkingowych i hotelarskich przy lotniskach oraz por-tach morskich, we współpracy z licznymi firmami turystycznymi, organizuje w dniach 23 – 25 lutego roadshow w Szczecinie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Biura podróży uczestniczące w spotkaniu będą mogły zapoznać się z ofertą Holiday Extras, ułatwiającą turystom bezstresowe rozpoczęcie wakacji. Obecnie oferta jest dostępna w około 300 biurach podróży w Polsce i jest stale rozszerzana zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. – „Roadshow jest okazją dla biur podróży do nawiązania z nami współpracy i bliższego zapoznania się z naszą ofertą” – mówi Julia Durbajło, Sales Manager w Holiday Extras.

Spotkania z cyklu roadshow odbędą się: 23 lutego br. w hotelu Radisson Blu w Szczecinie, 24 lutego w hotelu Sheraton w Poznaniu oraz 25 lutego w hotelu Scandic we Wrocławiu. W programie, oprócz licznych prezentacji firm z branży turystycznej, przewidziano także loterię oraz kolację sprzyjającą nieformalnym rozmowom biznesowym. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego br. na adres: Julia.Durbajlo@holidayextras.de.

Holiday Extras już od pierwszej rezerwacji oferuje biurom podróży atrakcyjny model prowizji bez określenia minimalnej kwoty sprzedaży. Mogą one dokonać rezerwacji hoteli oraz miejsc parkingowych oferowanych przez Holiday Extras poprzez polskojęzyczną stronę www.holidayextras.pl, a miejsc parkingowych – także za pośrednictwem systemu rezerwacji MerlinX. Zapytania można kiero-wać także na adres: info@holidayextras.pl.

O Holiday Extras:
Grupa Holiday Extras jest liderem rynku w branży pośrednictwa i rezerwacji pokoi hotelowych oraz miejsc parkingowych przy lotniskach w Europie. Holiday Extras Ltd. w Wielkiej Brytanii oraz niemiecka, siostrzana firma Holiday Extras GmbH, oferują w 15 krajach około 600 hoteli i miejsc parkingowych przy 80 lotniskach i portach morskich.  
W przypadku parkingów, które nie są zlokalizowane bezpośrednio na terenie lotniska, transfer do terminalu (i z powrotem na parking) są wliczone w cenę. Na wielu lotniskach podróżni mogą skorzystać z usługi Valet Parking, w ramach której obsługa parkingu odbiera samochód bezpo-średnio przy terminalu. Na 13 lotniskach firma pod marką „Airparks”, pośredniczy i prowadzi własne licencjonowane parkingi. Holiday Extras pośredniczy także w ofertach typu „Parkuj, nocuj i leć” (Park, Sleep & Fly), które zawierają nocleg w hotelu przy lotnisku, parking, transfer, a niekiedy także śniadanie. Od 2009 roku w ofercie są również hotele i parkingi przy morskich portach pasażerskich.
 

Rezerwacji można dokonać w Niemczech oraz w 9 innych krajach poprzez ponad 12 tys. biur podróży (CRS: MerlinX, Amadeus TOMA, Sabre red + merlin, Jack Plus, BistroPortal, Schmet-terling Neo i TrafficsCosmo – kod rezerwacji HEX), przez stronę internetową, dział rezerwacji i obsługi klienta oraz drogą online – u partnerów Holiday Extras.
Firma Holiday Extras przygotowała dla dziennikarzy specjalne stawki rezerwacji.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.holidayextras.pl.