Dzień Kobiet już wkrótce, pora więc na odrobinę luksusu, przyjemności i pozimowej regeneracji. Z tej okazji Hotel Mikołajki***** przygotował niebanalny pakiet weekendowy od 4 do 6 marca specjalnie dla pań. Zaczarowany Dzień Kobiet to pomysł na wyszukany weekend z licznymi atrakcjami, stworzony po to, by wyróżnić kobiece święto spośród innych dni roku. A także – aby wyróżnić kobiety.


Zaczarowany Dzień Kobiet w Hotelu Mikołajki***** rozpocznie się już w piątek 4 marca i potrwa do niedzieli. Będą to trzy dni dedykowane w całości kobietom, a dokładnie ich zdrowiu, przyjemnościom i pięknie. Pakiet obejmuje dwa noclegi, dania serwowane przez wyśmienitego szefa kuchni Hotelu Mikołajki – Tomasza Milewskiego, a przede wszystkim szereg zabiegów, niespodzianek i niezwykłych spotkań. Jednym z nich jest Zaczarowany Ogród z wizażystką Kayą Karasińską, mistrzynią fryzjerstwa Martyną Bryk i fotografką Alicją Raczek, przy których każda kobieta wydobędzie z siebie ukryte piękno. W hotelowym SPA Decus Aquae czekać będą zabiegi regeneracyjne, pielęgnujące, oczyszczające i relaksujące. W trosce o zdrowie i szczęście odbędą się warsztaty medycyny estetycznej, konsultacje ze specjalistami SPA i wspólna Noc Saun. Nie zabraknie też dobrej zabawy w rytm muzyki w hotelowym Klubie After Dark. A wszystko to w doborowym kobiecym gronie.

 

 – Ideą Zaczarowanego Dnia Kobiet w Hotelu Mikołajki***** jest dostarczenie każdej kobiecie poczucia wyjątkowości. Dlatego najbliższy weekend rezerwujemy w całości dla pań i właśnie im dedykujemy dostęp do wszystkich rytuałów zdrowia i piękna. Każda z pań, która będzie u nas gościć, otrzyma luksus, na który zasługuje. Warto zaprosić przyjaciółkę, siostrę, mamę, czy przyjechać grupą znajomych kobiet. Bo Dzień Kobiet nie musi kojarzyć się wyłącznie ze skromnym tulipanem – mówi Ireneusz Czerski, Dyrektor Hotelu Mikołajki*****.

 

Szczegółowe informacje na temat weekendu Zaczarowany Dzień Kobiet:

http://www.hotelmikolajki.pl/pakiety/zaczarowany-dzien-kobiet/