Już w poniedziałek, 16 marca br zapraszamy na Stadion Narodowy w Warszawie, do udziału w drugiej edycja dorocznej, jednodniowej konferencji z cyklu Poland – Meetings Destination (PMD)! Temat spotkania to pytanie: Jak przyspieszyć rozwój przyjazdowej turystyki konferencyjnej w Polsce?

Dlaczego jest to pytanie ważne? Od odpowiedzi zależy 1 – 2 procent PKB Polski. O tyle może on wzrosnąć, jeśli potrafimy zrobić to, co wiele rozwiniętych krajów Unii Europejskiej ma już za sobą – dobrze zrozumieć i wesprzeć jeden z najnowocześniejszych przemysłów świata czyli właśnie przemysł spotkań. I wcale nie przede wszystkim idzie o nakłady inwestycyjne. Zainteresowanych szczegółami odpowiedzi zapraszamy na konferencję!

Swój udział w konferencji potwierdzili już między innymi: Tomasz Jędrzejczak, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Ireneusz Raś, przewodniczący sejmowej komisji ds. kultury fizycznej, Tom Hulton, dyrektor ds. relacji międzynarodowych, IMEX, Bartłomiej Walas, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Krzysztof Celuch, kierownik Poland Convention Bureau, Szymon Gutkowski, lider Grupy Corporate Profiles DDB, Grzegorz Kiszluk, redaktor naczelny magazynu Brief, Andrzej Jonas, redaktor naczelny The Warsaw Voice.

więcej na temat prelegentów konferencji PMD >>>

 

Wzorem roku ubiegłego konferencja PMD stanowić będzie otwarcie Meetings Week Poland, dorocznej serii spotkań branżowych, organizowanych przez kluczowe stowarzyszenia i instytucje sektora: MWP potrwa do piątku, 20 marca. Meetings Week Poland cieszy się czynnym poparciem Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, a także tak kluczowych instytucji jak Polska Organizacja Turystyczna oraz jej Poland Convention Bureau.

Udział w konferencji 16.03 jest bezpłatny
– liczba miejsc ograniczona.
    

Zgłoś się juz dziś >>>