Firma Regatta Polska, przedstawiciel na polskim rynku marek Regatta Great Outdoors i Dare 2b, zaprasza do potencjalnego grona współpracowników blogerów, podróżników i influencerów.

 

Regatta, jedna z najbardziej popularnych marek dla miłośników outdooru, jest partnerem Krynickiej Grupy GOPR, Tatrzańskiego Parku Narodowego, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, centrum dowodzenia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Pokojowego Patrolu oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Regatta jest również pomysłodawcą programu „Regatta RUSZ SIĘ!”, w ramach którego odbywają się w całej Polsce imprezy sportowe i turystyczne ze wsparciem od marki. Produkty Dare 2b, drugiej marki o bardziej specjalistycznym charakterze, powstają w ścisłej współpracy ze sportowcami z Dare 2b Team – reprezentującymi różne dyscypliny. W Polsce są to biegacze oraz przedstawiciele sportów zimowych. Dare 2b jest sponsorem tytularnym Ligi Biegów Górskich Dare 2b.

 

Regatta Polska współpracuje już ze znanymi blogerami i podróżnikami. W gronie testerów odzieży znajdują się: Ewa Serwicka z Daleko Niedaleko, Magdalena Konik z Migawki z podróży, Kasia Mazurkiewicz z Agencji Podróżniczej Terra, podróżnicze rodziny Kobusów (malypodroznik.eu), Łopacińskich (Lopacinskichswiat), Tulejów (5kierunek.pl) oraz backpackersi w podróży dookoła świata z TropiMy Przygody, Śledź Nas i Lifepackers.

 

Produkty Regatta i Dare 2b są noszone i oceniane przez dziennikarzy, redaktorów serwisów internetowych, magazynów drukowanych oraz celebrytów. Teraz każdy, kto przekona firmę Regatta Polska, że sprawdzi się jako tester i ambasador marki, może dołączyć do tego zacnego grona.

 

Zgłoszenia

 

Osoby chętne, które chciałyby rozpocząć współpracę z Regatta Polska proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia.

 

1. Daty: zgłoszenia przyjmowane są od 15 marca 2017 r. do 5 kwietnia 2017 r.

2. Adres wysyłki: marketing.polska@regatta.com

3. Zgłoszenie powinno zawierać:

– imię i nazwisko,

– adres e-mail,

– nr telefonu,

– adres strony oraz innych dostępnych kanałów (social media, youtube),

– opis bloga i prowadzonych działań,

– informacje o częstotliwości zamieszczania wpisów / postów,

– mile widziane statystyki, zasięgi etc.,

– informacje o innych działaniach okołoblogowych: pokazy podróżnicze, warsztaty, pilotaż grup turystycznych etc.

– propozycje możliwych form współpracy,

– informacje o dotychczasowych doświadczeniach we współpracy z innymi firmami (testowej, innej, mile widziane linki do publikacji).

 

Rozstrzygnięcie

1. Do 15 kwietnia 2017 r. firma Regatta Polska zapozna się ze zgłoszeniami i wybierze swoich nowych współpracowników.

2. Firma zastrzega, że skontaktuje się jedynie z wybranymi osobami.

3. Firma zastrzega sobie możliwość wyboru dowolnej ilości osób.

4. Jeśli jakiś bloger nie znajdzie się w tym gronie, nie znaczy to, że nie będzie mógł współpracować z firmą w przyszłości (może przekonać do siebie firmę swoimi działaniami w ciągu 2017 roku).

5. O działaniach firmy i nowych propozycjach Regatta Polska będzie informować na bieżąco wszystkich, którzy się zgłosili do konkursu.

Firma Regatta Polska czeka na zgłoszenia i jest ciekawa pomysłów na współpracę!