Zwyczaj wysyłania kartek świątecznych to w Polsce silnie zakorzeniona tradycja. W czasie zbliżających się Świąt Wielkanocnych każdy z nas otrzyma mnóstwo życzeń, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Odwdzięcz się kreatywną kartką wybraną spośród ponad 50 mln obrazów z banku zdjęć Fotolia i spraw, żeby odróżniała się pozostałych! Przedstawiamy kilka pomysłów, w jaki sposób miło zaskoczyć adresatów swoich życzeń.

 

Oszczędź czas

Lista zakupów i potraw do przygotowania, sprzątanie i mnóstwo innych zadań – wokół tego krążą nasze myśli przed świętami. Jak w tej wielkanocnej gorączce znaleźć czas na wysłanie kartek do naszych najbliższych? Można skorzystać z gotowych rozwiązań – wybierz najpiękniejszą kartkę, kup i wyślij rodzinie. Piękny gest – szybko i bez wychodzenia z domu.


Kartka dla bliskich


Nikt nie zna Twoich bliskich tak dobrze, jak Ty sam. Pokaż im swoje zaangażowanie, wysyłając kartkę nawiązującą do ich zainteresowań i pasji. Jak tego dokonać? Nic prostszego! Zastanów się, jakie mają hobby, co sprawia im największą radość. Jeżeli Twoja mama pasjonuje się sztuką – wybierz dla niej obraz, który przedstawia prawdziwe świąteczne dzieło sztuki! Dziadek to żartowniś? Wyślij mu zabawną kartkę z jajem. A może przyjaciel czy koleżanka są pasjonatami sportu? Znajdź grafikę nawiązującą do ich ulubionych aktywności.

fiona_toke.jpg

weseetheworld.jpg

Olesya Shelomova.jpg


Kartka biznesowa


Wysyłanie życzeń to znakomita okazja, żeby zbudować w oczach partnerów biznesowych swój pozytywny wizerunek i podtrzymać dobre relacje. Jeśli jesteś blisko ze swoimi kontrahentami, możesz sobie pozwolić na mniej standardowe, a bardziej spersonalizowane życzenia, które zapadną w pamięć na dłużej. Jeżeli jednak wolisz wybrać bardziej neutralną kartkę, która spodoba się wielu osobom, poszukaj gotowych wzorów.

ESCALA.jpg

Kirsty Pargeter.jpg

Jag_cz.jpg

ancymonic.jpg

 
Wyróżnij się!


Kto powiedział, że kartka świąteczna musi być nieruchomym obrazkiem? W zasobach serwisu Fotolia dostępne są też kinografiki, czyli statyczne obrazy z ruchomym elementem. Sprawdź, jak działają, i zaskocz znajomych i rodzinę!

 

yarlander.jpg


Wydrukuj kartkę


Szczególnie u osób starszych silne jest jednak wciąż przyzwyczajenie do tradycyjnej formy kartki drukowanej. Spraw im świąteczną przyjemność, wysyłając wybrany obraz w formie pocztówki.


Obrazy z banku zdjęć Fotolia dostępne na licencji royalty-free są znakomitą podstawą do stworzenia idealnie dopasowanej do zainteresowań adresatów kartki świątecznej. Wesołych Świąt!