8 stycznia 2015 roku o godzinie 11:00 zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lata wraz z rodzicami na pierwsze warsztaty z cyklu „Kropki w paski”. Na najbliższym spotkaniu, dzięki wspólnej zabawie oraz grze kolorów i świateł, dzieci odkryją różnice między nocą a dniem.  

Już od stycznia Stara Kordegarda w Łazienkach Królewskich stanie się miejscem zachwytów i zdziwień nad różnorodnością świata.  Na comiesięcznych spotkaniach maluszki będą ćwiczyć spostrzegawczość oraz odkrywać podobieństwa i różnice w otaczających je przedmiotach. Na każdym z warsztatów dzieci poznają inny kontrast, poszukają go na obrazach z królewskiej kolekcji Stanisława Augusta
i spróbują doświadczyć go przez zabawę z rodzicami.

Zajęcia prowadzi Anna Zajda – plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym, miłośniczka sztuki akcji, rzeźby, rękodzieła, land artu i opowiadania bajek.

Cykl warsztatów „Kropki w paski” przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1-3 lata. Zajęcia będą odbywać się od  stycznia do grudnia 2015 roku, w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 11:00 w Starej Kordegardzie. Informacje i zapisy pod adresem mailowym  warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 10 zł, karnet na 6 warsztatów kosztuje  50 zł.

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl,
na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie
Zapraszamy również do lektury bloga Ośrodka Edukacji http://edukacjamuzealna.blogspot.com/