Warszawa, 11 czerwca 2014 roku – Planujesz ważną podróż służbową czy wymarzony wakacyjny wypoczynek? Pozwól LOT Travel zorganizować dla Ciebie wyjazd w najbardziej efektywny i opłacalny sposób! Zaoszczędzony dzięki temu czas pozwoli Ci cieszyć się wakacjami lub dobrze przygotować się do biznesowych spotkań.

Dobra podróż jest jak dobry garnitur – musi idealnie pasować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Właśnie z myślą o tym powstało LOT Travel – Twoje osobiste biuro podróży, w którym to Ty decydujesz o każdej składowej swojego wyjazdu. Nasz Klient może wybrać dogodny dla siebie rejs, klasę podróży, transfer, hotel oraz program zwiedzania, ale nie musi przy tym zaglądać na dziesiątki stron internetowych. To wszystko znajdzie w jednym miejscu, na lottravel.com. Wystarczy wypełnić krótki formularz, a resztą zajmą się doświadczeni konsultanci LOT Travel.

–  Tak jest szybciej, łatwiej i taniej! Pracujący u nas konsultanci mają wiedzę i dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi rezerwacyjnych, dlatego nasi Klienci nie spędzą nawet minuty na przeglądaniu i porównywaniu ofert czy szukaniu specjalnych promocji – mówi David Garcia, Prezes Spółki LOT Travel. – Współpraca z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT tylko umacnia naszą ofertę. Dzięki niej jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny za przeloty i najlepszy serwis pokładowy niezależnie od klasy podróży, jaką wybiorą nasi klienci – dodaje.

W pakietach znajduje się wszystko, co potrzebne jest do odbycia podróży – od rezerwacji biletu lotniczego, prywatnego transferu do hotelu czy biletów na pociąg, aż po rezerwację noclegów w wybranym hotelu i biletów wstępu do turystycznych atrakcji.

Z myślą o komforcie swoich klientów, LOT Travel na swojej stronie internetowej przygotował podróżnicze inspiracje. Wśród dziesiątek gotowych propozycji są między innymi pomysły na spędzenie wyjątkowego weekendu za Oceanem lub w Azji. Nowy Jork, Chicago, Toronto czy Pekin to nie tylko destynacje na długie podróże, ale idealne miejsca na krótki city break!

Zobaczyć Wielki Mur, wziąć udział w spektaklu „Kung Fu Show” i posmakować doskonałej chińskiej kuchni w Pekinie można już od 5499 zł. W pakiecie znajduje się przelot Dreamlinerem Polskich Linii Lotniczych LOT, zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu, prywatne transfery, wyżywienie, usługi prywatnego przewodnika oraz ubezpieczenie turystyczne. To tylko dwie z kilkudziesięciu różnych propozycji dostępnych na stronie lottravel.com!

Weekendowy wypad na zakupy do Madrytu kosztuje z kolei jedynie od 1299 zł. Oferta zawiera bezpośredni przelot na trasie Warszawa – Madryt – Warszawa, prywatne transfery, ubezpieczenie, zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu oraz transfer na zakupy w modnej Las Rozas Village.

Oprócz tego LOT Travel oferuje specjalne pakiety dla osób wybierających się na różnego rodzaju wydarzenia – od festiwalu Orange Warsaw Festival po Europejski Kongres Finansowy
w Sopocie. Dzięki temu nasi klienci nie będą już mieli problemu z zarezerwowaniem przelotu czy zarezerwowaniem pokoju nawet w czasie, gdy większość samolotów i hoteli jest pełna!
A to tylko niektóre fantastyczne oferty LOT Travel!

Wiemy, że podróże służbowe są kluczem do sukcesu. Ich efektywność zależy jednak od tego, czy podróżujący biznesmani otrzymają konieczną pomoc by w trakcie wyjazdu mogli spędzić czas w optymalny sposób. Ci, którzy po stronie firmy za te podróże odpowiadają, powinni mieć stały dostęp do informacji i narzędzia do szybkiego reagowania na zmieniające się okoliczności i dynamikę podróży. LOT Travel posiada wszystko, co niezbędne, by pomóc firmom lepiej wykorzystać budżet na wyjazdy służbowe i jednocześnie zagwarantować pełną opiekę podróżującym pracownikom.

W związku z wejściem na rynek LOT Travel prowadzi kampanię reklamową i promocyjną. Kreację stworzoną przez Agencję Reklamową McCann, a wprowadzoną przez Agencję Reklamową Ekspansja można zobaczyć między innymi w codziennej prasie i w internecie.

Na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT w drugiej połowie czerwca pojawią się katalogi LOT Travel.