Hotel Medical SPA Malinowy Dwór otrzymał tytuł „Najpiękniejsze SPA 2014”. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest od 2009 roku przez czytelników EDEN Magazyn SPA&Wellness oraz specjalnie powołane jury.

Uroczystość wręczenia nagród tegorocznej edycji odbyła się podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw w Warszawie.
Hotel Medical SPA Malinowy Dwór to miejsce, które zapewnia kameralną i dyskretną atmosferę, wyśmienitą kuchnię, mnóstwo atrakcji w samym obiekcie, a także w jego najbliższej okolicy oraz przede wszystkim niesamowity relaks dla ciała i ducha. Obiekt swoją ofertę opiera na unikalnych właściwościach wody siarczkowej, o najsilniejszym na świecie stężeniu substancji aktywnych. Woda ta wykorzystywana jest w terapii dolegliwości bólowych, ale też zabiegach kosmetycznych. Hotel oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu balneoterapii, fizykoterapii czy kinezyterapii. W profesjonalnie wyposażonym Centrum SPA wykonywane są zabiegi kosmetyczne z użyciem najlepszych kosmetyków uznanych marek. Hotel posiada też część Wellness z basenem, strefą saun, tepidarium oraz zewnętrznym jacuzzi na tarasie widokowym z panoramą Gór Izerskich w tle.
Uroki Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór zostały docenione przez czytelników EDEN Magazyn SPA&Wellness, którzy zgłosili obiekt do konkursu „Najpiękniejsze SPA 2014”. W tegorocznej rywalizacji udział brały 134 hotele i 17 daySPA, spośród których kapituła wyłoniła 15 laureatów. Nagrodę wręczyli między innymi Bartłomiej Walas – Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Beata Łapińska – dziennikarka, ekspert zarządzania marką oraz Beata Sadowska – prezenterka TV i propagatorka zdrowego stylu życia.
Więcej informacji na temat oferty Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór znaleźć można na stronie http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor.
Więcej informacji o konkursie „Najpiękniejsze SPA 2014” znaleźć można na stronie www.spaeden.pl.
Dodatkowe informacje
Malinowe Hotele to sieć ośrodków medical SPA zlokalizowanych w Świeradowie Zdroju (Malinowy Dwór) oraz Solcu Zdroju (Malinowy Zdrój, Baseny Mineralne oraz Malinowy Raj – nowa inwestycja, której rozpoczęcie planowane jest w 2013 roku). Usługi obejmują fachową opiekę lekarską i profilaktykę zdrowotną z wykorzystaniem zabiegów bazujących na najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, w których goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz różnych form masażu. Ofertę uzupełniającą stanowią zabiegi kosmetyczne SPA i Wellness.
Malinowy Zdrój to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz certyfikat zarządzania jakością ISO. Ośrodek został także nagrodzony w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards oraz zajął po raz siódmy 1. miejsce w Polsce w kategorii medyczne SPA&Wellness. Malinowy Dwór otrzymał w 2011 roku nagrodę „Jakość Roku” oraz wyróżnienie od redakcji magazynu „Forbes” wstępując tym samym do elitarnego grona najlepszych hoteli w kraju, a także po raz drugi zyskał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards. Baseny Mineralne to jedyny w Polsce kompleks z leczniczą wodą mineralną, którego otwarcie odbyło się w lutym 2013 roku.
Więcej informacji o Malinowe Hotele Sp. z o.o. na: www.malinowehotele.pl