Pierwszy w Polsce klub travelowy Travelist.pl od początku swojej działalności bardzo dynamicznie się rozwija.

Obecnie może pochwalić się milionem zarejestrowanych użytkowników, których liczba wciąż rośnie. Sukces Travelist.pl to kolejny dowód na coraz silniejszy trend wśród Polaków – przechodzenie od zakupów grupowych do wyspecjalizowanych klubów travelowych.
– Niewiele ponad rok zajęło nam zdobycie zaufania miliona zarejestrowanych użytkowników. Ciężko pracowaliśmy na ten sukces dbając, by dostarczać członkom naszego klubu wyselekcjonowane oferty o wysokiej jakości – mówi Tomasz Nowiński, CEO Travelist.pl. – Milion użytkowników to najlepsza nagroda i dowód, że podejmowane przez nas decyzje były trafne, a Polacy potrzebowali takich usług – dodaje Tomasz Nowiński.
Klub travelowy Travelist.pl to innowacyjny kanał marketingowy do sprzedaży pobytów hotelowych online. Łączy funkcjonalność portalu rezerwacyjnego z możliwością unikalnej promocji obiektu. Travelist działa od marca 2013 roku, obecnie zatrudnia 35 pracowników.
Klub współpracuje z 800 obiektami noclegowymi, z których większość znajduje się w Polsce. Travelist.pl dba o wysoki standard swoich usług, dlatego każdy promowany obiekt musi spełniać szereg wymagań, takich jak: wysoka jakość, stosowna ilość pozytywnych opinii klientów, atrakcyjna prezentacja wizualna hotelu, a także relatywnie dobra dostępność przy jednocześnie najniższej cenie na rynku. Dla każdego obiektu doświadczeni revenue managerowie przygotowują odpowiednie pakiety noclegowe, biorąc pod uwagę ich  potencjał oraz sytuację rynkową. Dopiero po przejściu powyższej procedury Travelist rozpoczyna promocję danego obiektu w kanałach tematycznych oraz newsletterach. Od maja 2014r. Travelist.pl jest częścią grupy Secret Escapes, jednego z największych na świecie klubów travelowych.  

 

***

 

O TRAVELIST.PL:
Klub travelowy Travelist.pl to innowacyjny kanał marketingowy do sprzedaży pobytów hotelowych online. Łączy funkcjonalność portalu rezerwacyjnego z możliwością unikalnej promocji obiektu. Grupa Secret Escapes – jeden z największych na świecie klubów travelowych, którego Travelist.pl jest częścią od 2014 roku posiada bazę 8 milionów użytkowników zainteresowanych ofertami pobytów wypoczynkowych. Polska baza liczy 1 milion użytkowników. Wysokie inwestycje w marketing i promocję hoteli współpracujących z Travelist.pl sprawiają, że jest to obecnie najszybciej rozwijająca się firma w branży turystycznej w Polsce.
Więcej na www.travelist.pl