INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu ubiega się o miano najlepszego SPA w Polsce

Oddany do użytku w 2011 roku świnoujski hotel bierze udział w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards 2013. To prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze ośrodki i hotele SPA&Wellness w Polsce. INTEREFRIE Medical SPA został już nagrodzony tytułem HOTEL ROKU 2013. Dzisiaj hotel INTERFERIE Medical SPA ma szansę na kolejną nagrodę, która będzie go wyróżniała wśród tego typu hoteli.

 

Interferie Medical SPA w Świnoujściu ubiega się o tytuł Najlepszy Hotel SPA&Wellness w Polsce oraz dodatkowo w trzech kategoriach: 

  • Najlepsze destination SPA
  • Najlepsze medyczne Wellness&SPA
  • Najlepsze Femi SPA

Najlepsze ośrodki w kraju wybierają Goście poprzez wysłanie sms z kodem wybranego hotelu lub przy użyciu specjalnego formularza na stronie http://www.awards.spa-prestige.pl/glosowanie.

Aby zagłosować na hotel INTERFERIE Medical SPA wystarczy wysłać sms o treści: TC.SPA.169 na numer  72068. Pierwszy etap konkursu kończy się 15 listopada br., a najlepsze hotele SPA znane będą przed świętami Bożego Narodzenia.

Interferie Medical SPA to nowoczesny i komfortowy obiekt, położony w zacisznej, uzdrowiskowej części Świnoujścia. INTERFERIE Medical SPA ma do dyspozycji Gości 308 komfortowych apartamentów, centrum odnowy biologicznej, Wellnes&SPA, centrum konferencyjne i ekskluzywną Farmę Urody. Harmonia otoczenia, szerokie czyste plaże oraz atmosfera SPA sprawiają, że nawet najkrótszy wypoczynek odnowi siły witalne. Hotel INTERFERIE Medical SPA otrzymał już tytuł HOTEL ROKU 2013 w plebiscycie organizowanym przez HRS Poland, tygodnik Newsweek, miesięcznik Forbes oraz telewizję Polsat.

 

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Lubinie to działająca od 20 lat największa na Dolnym Śląsku spółka branży turystycznej. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się łącznie 1500 miejsc noclegowych w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych nad morzem i w Sudetach. Hotele w górach specjalizują się w ofercie łączącej sport, aktywny wypoczynek i rodzinną turystykę. Ośrodki nadmorskie to przede wszystkim bogata oferta SPA, profilaktyki zdrowotnej oraz wypoczynku sanatoryjno – rehabilitacyjnego. Do Grupy należy również Biuro Turystyczne, które pośredniczy w sprzedaży oferty wypoczynkowej w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich 20 lat ośrodki i hotele INTERFERIE S.A. przyjęły ponad 7 milionów gości. INTERFERIE promują aktywny wypoczynek, łączący relaks z profilaktyką zdrowia.